serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Trzecia połowa

2018
23m
4,3 432
oceny
4,3 10 1 432
Serial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi. Na co dzień zakochani w swoich partnerkach,... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Trzecia połowa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi. Na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskimSerial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi. Na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Największe emocje wzbudzają zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Nasi bohaterowie już teraz przeżywają przyszły występ biało-czerwonych i ich całkiem realną szansę na sukces - wszyscy wierzą w polską drużynę.  Emocje meczowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę - to wszystko łączy zapalonych kibiców, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Hanna Konarowska, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski i inni. W męskim świecie nie zabraknie oczywiście kobiet, które na piłkę patrzą z dystansem. Przed meczem narzekają, że jest sto ważniejszych rzeczy: cieknący kran, wizyta u teściowej itp. Choć zrzędzą, że ich partnerzy poświęcają zbyt wiele czasu 22 spoconym facetom, biegającym po boisku, to w głębi duszy są dumne widząc, jak ich mężowie pod wpływem piłkarskich emocji przeistaczają się w prawdziwych samców.

na podstawie
studio
TVP
tytuł oryg.
Trzecia połowa
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dobra obsada, prosty humor, przyjemne w przekazie. Czego chcieć więcej przed piłkarskimi emocjami :)

Straszny niewypał i zapychacz cennego czasu antenowego. Czy ktoś w ogóle racjonalnie może wytłumaczyć jaka jest idea tego serialu na siłę próbującego być "okołopiłkotematycznym"?

1/10 - do zdjęcia z anteny.

Adamczyk

ocenił(a) serial na 4

Piotr Adamczyk ciągnie ten serial, tak jak dobry piłkarz kiepską drużynę. No sorry, ale taka prawda - gdyby nie on, to atmosfera w tej produkcji byłaby delikatnie mówiąc sztuczna i martwa.

Może być ale

ocenił(a) serial na 3

w odcinku po meczu Polska - Senegal się pocieszali...

A ten odcinek co w piłkarzyki grają to też z Trzeciej połowy?

Czy to kontynuacja serialu piąty stadion? Dzisiaj trafiłem przypadkiem na fragment tego serialu i widze pewne podobieństwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones