Rafał Zawierucha 

6,3
14 352 oceny gry aktorskiej
Rafał Zawierucha

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 12 października 1986

miejsce urodzenia: Kraków, Polska

wzrost: 173 cm

W 2012 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
Posiada trójkę biologicznego rodzeństwa, m.in. brata Grzegorza. Wychowywał się wraz z dwudziestoma wychowankami rodzinnego domu dziecka prowadzonego przez jego rodziców.
W 2019 roku był członkiem jury konkursu filmów krótkometrażowych na 35. Warszawskim Festiwalu Filmowym w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeśli będzie miał scenę miłosną z Margot Robbie, to gość wygrał życie. I jeszcze taka szansa pokazania się za wielką wodą, kontakty z aktorami, producentami. Gratulacje!

powodzenia w filmie Tarantino

A mnie niezmiernie od paru lat dziwi fenomen tego aktora, ktorego gra jest nijaka... wszedzie taka sama. Powtorze to co pisalem w komentarzu pare lat temu - on udaje gre aktorska. Bez znaczenia czy gra przyglupa czy profesora. Mimika nadal nie zmieniona. Widzialem go jeszcze w sztukach jak studiowal w Akademii i nie...

więcej

Zawierucha z kilkusekundowej roli u Tarantino robi z siebie taką gwiazdę, jakby zagrał drugoplanową postać i otrzymał nominację do Oscara.Sodówka uderzyła do głowy.

Rafałowi gratulujemy kolejnego sukcesu!
Po świetnym występie u Tarantino, gdzie jedyny jego tekst to było przekleństwo w stronę psa, po brawurowej roli w Najmro, gdzie gra niesamowicie bystrego milicjanta i po wyjątkowej roli w fenomenalnym Gierku nastał czas, by stworzyć swoje OPUS MAGNUM, czyli zagrać rolę Patryka...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones