PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
195
chce zobaczyć
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana

Trzy razy Ana vs Lazos de Amor

użytkownik usunięty

Serial Lazos de Amor, czyli pierwowzór Trzy razy Ana zdaje się nie został wyemitowany w Polsce, jednak z ciekawości obejrzałam kilka scen na youtubie. Zaintrygowało mnie zakończenie. W Trzy razy Ana jest ono wręcz cukierkowe - wszyscy szczęśliwi, zło ukarane. W Lazos de Amor jest ono nieco mroczne. Maria Paula (odpowiednik Any Leticii) zabija swojego ukochanego wujka w obecności związanych sióstr. Po chwili pokazana jest scena jak do domu wchodzą dwaj mężczyźni i słychać strzał. Później wyniesione jest ciało wujka i Marii Pauli, a siostry i jeszcze kilka innych osób ich opłakują. Następnie widzimy scenę ślubu Marii Guadalupe (odpowiednik Any Lucii) i jej ukochanego. Na zakończenie Maria Guadalupe wraz z mężem oglądają album ze zdjęciami, następuje zbliżenie na jej twarz i wtedy pociera ona brew małym palcem, co było gestem charakterystycznym Marii Pauli. Szkoda że w Trzy razy Ana zakończenie nie było podobne.

Gdzieś czytałem, że ponoć Lucero potwierdziła, że zła siostra popełniła samobójstwo, bo jej życie nie miało sensu po śmierci wujka, ale nie wiem, czy to prawda. Faktem jest, że zakończenie było oryginalne i do dziś widzowie nad nim debatują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones