PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 372
oceny
6,7 10 1 1372
5,5 2
oceny krytyków
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

obecnie najgorszą stacja produkujacą seriale. Komuś tam na górze całkowicie odwaliło na punkcie politycznej poprawności szkoda, że zapomnieli o dobrej fabule. Nie wiem czy zmienił się prezes itd, ale naprawdę HBO leży i kwiczy, na tych kanałach nie ma co oglądać.

ocenił(a) serial na 3
DaveDovah1993

Lol.
HBO w mojej opinii to najlepsza stacja produkująca seriale i żadna inna nie ma do niej startu. Fakt, "Here and Now" chyba im nie wyszło (choć kto wie co będzie dalej), ale nadal na koncie mają masę wybitnych rzeczy, z niedawnym "The Young Pope" czy "The Leftovers na czele".

ocenił(a) serial na 7
Kuba_Marciniak

Zgadzam się, chociaż uważam że z oceną Here and Now należałoby się jeszcze wstrzymać. Zobaczyliśmy dopiero 2 z 10 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_Marciniak

Też uważam, że z oceną tego serialu należy poczekać a HBO jak dla mnie jest super:)

DaveDovah1993

Współczuję płytkości interpretacji. Jeśli widzisz w serialu tylko ,,poprawność polityczną", to faktycznie może i serial jest bez sensu.

DaveDovah1993

Mlody jestes i gowno wiesz jeszcze

DaveDovah1993

Z tym najgorszym kanałem to przesada, ale kolejny serial z męczącymi scenami facetów w łóżku dochodzących i ściskających się za pośladki mnie odpychają. Jakby sobie nie mogli dać buzi i spać. Oni mają jakąś fobię przed homofobią...

DaveDovah1993

Nie do konca sie zgodze :) Mysle ze jak obejrzysz np: Westworld, Big little lies albo nasza swietna polska produkcje Watahe to zmienisz zdanie. Polecam szczerze te seriale! Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
DaveDovah1993

Cccoooo?
"Tu i teraz" moim zdaniem wymiotło! Poprawność polityczna? Serio? Tylko to widzisz, bo postaci reprezentują jednostki powszechnie szykanowane przez wszechobecną nietolerancję?
HBO robi najlepsze seriale, i już nawet nie wspominam o GoT, ale choćby GENIALNY "Mlody papież", "Wielkie kłamstewka", czy "Victoria" to potwierdzają. Nie ujmując Netfliksowi, moim zdaniem HBO nadak wiedzie prym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones