PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 369
ocen
6,7 10 1 1369
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

HBO poinformowało dzisiaj, że serial został skasowany i nie doczeka się drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 4
MoszeUsz

No cóż, nie będę płakać, osobiście ledwo dotrwałem do finału. Chociaż jestem trochę zaskoczony, że postanowiono skasować tę propagandę w czystej postaci, najwidoczniej nawet włodarze HBO uznali, że twórcy przesadzili.

MoszeUsz

Może to i lepiej. O ile na początku motyw 1111 nawet mnie intrygował a serial wciągał, to ostatni odcinek mega rozczarowuje. Jezusek podążający za płonącą zjawą, wywoływał raczej emocje w stylu "serio?" niż "wow".

SooSeK

Podobne odczucia. Początek był obiecujący, ale twórcy chyba się pogubili.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Smutna wiadomość. Dla mnie to jeden znlepszych seriali jakie oglądałem mimo zawiłego wątku 1111. Poza tym po prostu wciągający, ciekawy, współczesny, inteligentny. Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Smutek. Byłam ciekawa jak to dalej pociągną. Jezusek i ten lekarz - co ich łączy. Nie spodziewałam się takiej wiadomości...

beatka1613

Mam pytanie- czy pierwszy sezon jest jako tako zakończony, czy wątki zostają totalnie otwarte??? Po serialu wktóry się bardzo wkręciłam DECEPTION, nie znoszę takich sytuacji.

ocenił(a) serial na 5
MsMcNamara

Częściowo zakończone, ale większość potrzebuje kontynuacji.

MoszeUsz

Trochę to porażka Allana Balla, który tworząc Sześć stóp pod ziemią czy Czystą Krew i Banshee pokazał naprawdę kawał dobrego kina a raczej telewizji. A tu kasacja po 1 sezonie.

MoszeUsz

Możecie napisać jak się skończył? W pewnym momencie przerwałem, bo nie dałem dalej rady.

MoszeUsz

A mnie szkoda, że skasowali.
Miał fajny klimat, treść może nie powalała, ale oglądało się przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones