PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014831}
7,6 8 802
oceny
7,6 10 1 8802
6,8 5
ocen krytyków
Tulsa King
powrót do forum serialu Tulsa King

Drugi sezon ma wyjść w listopadzie 2023 :)
Na taki serial czekałem! Stallone w świetnej formie. Scenariusz trzyma się kupy. Bez zbędnych ideologii.

Postaci dobrze zagrane.
Klimat jak z dobrych mafijnych filmów.
Niby proste kino, ale w dobie dzisiejszych tworów ze stajni Netflixa, Disney+ czy Amazon, ten serial naprawdę miło się ogląda.

ocenił(a) serial na 6
paweltokarskicom

Chyba Amozona nie ogladles.Ten,niezobowiazujaca rozrywka,nie jest zly ale bez szalu rowniez.Ps.Do 9-ciu to mu duuuzo brakuje.Ale final niezly choc wielkiego potencjalu na przyszlosc nie widze raczej.

ocenił(a) serial na 9
aronn

każdy ch*j ma swój strój - znane powiedzenie? :) Ja nie neguje Twoich upodobań. Nie twierdzę, że Amazon nie ma dobrych seriali. Netflix też swoje momenty miał. Ale obecnie w 95% produkcji Amazon, Netflix i D+ najwieksze znaczenie ma polityczna poprawność a na drugim miejscu gra aktorska, czy scenariusz który by się trzymał kupy ;)

ocenił(a) serial na 8
paweltokarskicom

Dokładnie.Lepiej tego nie można było ująć. A"Tulsa King" - rewelacja.

paweltokarskicom

Ta polityczna poprawność jest męcząca i wqrwiająca

ocenił(a) serial na 5
aronn

Przecież Amazon to totalne dno ,nic tam nie ma .

ocenił(a) serial na 7
Bartek_990

To chyba inny Amazon znam. Tak na szybko: Bosch, Expanse, Reacher, Patriota, the Boys, Jack Ryan, Farma Clarksona, Picard.

ocenił(a) serial na 9
paweltokarskicom

Uwielbiam seriale z lekkim humorem:) tego nam trzeba!! Uśmiałem się wiele razy... prześwietny!

Amiga600

Gdzie to jest dostępne?

ocenił(a) serial na 9
browne_2

Paramount+

Amiga600

Jest u nas w Polsce ta platforma?

ocenił(a) serial na 8
browne_2





SkyShowtime.

anro

Aleś odkrycie poczynił. Gratki i dzięksy

ocenił(a) serial na 4
paweltokarskicom

Trzyma się kupy? Scenariusz chyba pisał sam SS. Początkowe odcinki już mocno naciągane.... Dlaczego nikt nie zgłasza wyczynów Sylwka na policję? Potem to już jest bajka pełną gębą....kilku amatorów i dziadków rozwala gangsterów na motocyklach.....ehhh
Mimo że odcinki krótkie to żałuję straconego czasu. W tego typu filmach trzeba przymykać oczy na niektóre akcje ale tutaj to lepiej ich nie otwierać.

ocenił(a) serial na 9
Brat_Dextera

C'mon mate, w dobie szmiry jakie wychodzą teraz Ty się pytasz czemu nikt nie zgłosił na policję gangstera??? Co Ty, tylko dokumentalne filmy oglądasz? To jest fikcja, w dodatku gangsterski akcyjniak. Wiesz, że w filmie "Ojciec chrzestny" na butelkach wina widnieje oznaczenie klasyfikacji wina DOC co było wprowadzone w 1963 roku? Co za niedopracowanie! Na ulicy widnieje znak "nie parkować" wprowadzony w latach 60'. A akcja dzieje sie w latach 40' :) Masz rację, jeśli spojrzeć na to z tej strony (policja, pobity gang motocyklistów) to może faktycznie lepiej nie oglądać żadnych filmów /seriali akcji :) Każdy ma prawo do własnej ocen. Dla mnie ciekawa historia i miło zobaczyć Sly w dobrej formie. Dla Ciebie ważne jest, że jakaś postronna osoba nie mająca znaczenia dla fabuły nie zadzwoni na policję ani w NY ani w Tulsa. Dla mnie, że mogę zobaczyć serial z aktorem filmów z dzieciństwa ;) Pozdro

ocenił(a) serial na 4
paweltokarskicom

Nie porównuj drobnych wpadek scenarzystów z Ojca Chrzestnego z totalnym oderwaniem od rzeczywistości w tym serialu. Wiadomo że to kino akcji ale chyba trochę realizmu by się przydało. Nie mogę oglądać czegoś co w prawie każdej scenie robi ze mnie idiotę.

ocenił(a) serial na 9
Brat_Dextera

ok, cieszy mnie, że masz swoje zdanie i swój gust. Jakbym patrzył w tem sposób na każdy film to 90% filmów od razu idzie do odstrzału. Dlatego patrzę z przymróżeniem oka na pewne rzeczy. A Ty sobie analizuj każdy odcinek pod kątem "czy reżyser aby nie robi ze mnie idioty" ;)

ocenił(a) serial na 7
Brat_Dextera

No chyba nie dla Ciebie serial bo nie rozumiesz go :)

ocenił(a) serial na 7
Brat_Dextera

Albo inaczej nie rozumiesz filmów akcji.

Brat_Dextera

Chyba nie oglądasz uważnie serialu. Armand to były członek nowojorskiej mafii, główny bohater to capo mafii, barman ma bujną przeszłość kryminalna (dowiesz się o niej później). Uważasz że wiejskie gangsterzy byliby dla nich problemem?

ocenił(a) serial na 4
_TakToJa_

Kolego nawet w to nie brnij.... 75 latek wraz kilkoma przypadkowymi narkomanami z ktorych 90% nigdy nie podniosla na nikogo ręki. Barman nie brał udziału w bójce... Na przeciwko kilkunastu zbirów w sile wieku....

ocenił(a) serial na 9
Brat_Dextera

To nie ten serial zrobił z cb idiotę :)

ocenił(a) serial na 8
Brat_Dextera

Warto sprawdzić kto pisał scenariusz. Jest nim twórca Yellowstone, 1883 i 1923 - Taylor Sheridan. Gość naprawdę daje radę.

ocenił(a) serial na 8
Brat_Dextera

Przecież policja jest skorumpowana i fajtłapowata co widać dalej.

ocenił(a) serial na 10
paweltokarskicom

Podzielam zdanie większości oceniających ten serial. Jak dla mnie super !! Dogłębna analiza każdej sceny to chyba lekka przesada ale każdy ma prawo do swojego zdania i cieszę się, że są tutaj zarówno osoby, które mają odmienne jak i ludzie mający zbierzne z moim. Jak już ktoś tutaj przytomnie zauważył to jest serial fabularny a nie nagranie z wizji lokalnej i drobne niedostatki nie mają aż takiego znaczenia, jeśli serial jednych trzyma w napięciu a dla innych jest ciekawy. Nawet statystycznie rzecz biorąc zawsze znajdzie się ktoś, komu nie podejdzie - normalne. Zresztą, nie mamy pewności czy niuanse sygnalizowane tutaj przez jednego z forumowiczów nie zostaną wyjaśnione (lub rozwinięte) w kolejny/m/ch sezon/ie/ach? W każdym razie ode mnie wysokie oceny i tak jak większość czekam na ciąg dalszy !!!

ocenił(a) serial na 9
HKwinto_40

O to to to :) Sly, Arnie, Bruce to moi idole z dzieciństwa. Do każdej takiej produkcji z nimi w roli głównej podchodzę z miękkimi nogami. Uwielbiam za to "Niezniszczalnych" bo wszystkich mogę zobaczyć na raz + Jason i Jet = WOW :****. A tutaj mamy zajefajny, klimatyczny, z odrobiną humoru. Czepiać się szczegółów to jakby czepiać się fizyki w John Wick 4, kiedy wchodził na schody w finałowej scenie :) Serial petarda dla roczników z lat 80 i tyle w temacie. A John Wick też bomba :)

ocenił(a) serial na 10
Swistak

Czekam na dogodny czas, żeby obejrzeć JW4 i przyznaję, że czytając opinie/komentarze innych ludzi już nie mogę się doczekać seansu ! Gruuuuuubiutko się zapowiada : D

ocenił(a) serial na 9
HKwinto_40

JW4 jest mocno przegięty, ale co z tego. skoro ogląda się dobrze :)

ocenił(a) serial na 10
HKwinto_40

Zgadzam się z Tobą :) czekam na 2 sezon.. Bardzo, bardzo, bardzo. Moim zdaniem jedna z najlepszych ról Sly, ogromna klasa i humor.

ocenił(a) serial na 10
paweltokarskicom

Czy coś już wiadomo o nowym sezonie? Już nie mogę się doczekać :). Sly totalnie mnie zaskoczył.. A myślałam, że Rocky to była jego rola życia :)

ocenił(a) serial na 9
Lysiczka

2024 ale dokladna data ne jes znana ze wzgledu na strajk scenarzystow i aktrow

ocenił(a) serial na 10
paweltokarskicom

Qurcze, myślałam, że to bedzie w tym roku:((( Dzięki za info:)

ocenił(a) serial na 10
Lysiczka

Dokładnie tak samo myślałam, a tutaj nowy /stary Sly z ogromną klasą bl

ocenił(a) serial na 10
Lysiczka

:) to miało być na końcu :)

ocenił(a) serial na 7
paweltokarskicom

Obecnie na imdb premiera 2sezonu jest na 2024, bez miesiąca. Ja czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 9
kryslav

dobry serial gangsta w starym stylu plus Sly - czekamy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones