Turbulencje
powrót do forum 4 sezonu

Boże...

ocenił(a) serial na 6

Pierwsza część tego sezonu to jakiś żart.
Zagadki kryminalne na poziomie niższym niż W-11.
Pomieszanie z poplątaniem.
Jest Bóg, mitologia, ezoteryka.
Nie zdziwię się, jak w kolejnej części pojawią się Smerfy, Muminki i Yattaman.
Gra i zachowanie Bena, do momentu odnalezienia córki, powodowały u mnie ból psychiczny i miałem ochotę przewijać.
Słowo "wezwanie" padło tyle razy, że jak usłyszę je na żywo to wpadnę w szał.
Aha. To jak w ostatnim odcinku zrobili "most" z drewnianej ławki tuż nad płonącą lawą... Wszystko mi opadło.

ocenił(a) serial na 2
kabees

Nie oglądam W-11 więc nie wiem. Serial jest momentami bardzo denerwujący, a głupot jest tyle że aż się śmiałem, coś tam się dzieje (a oto chyba chodzi) szkoda że wplatane są głupoty. Zgadzam się w 100% że ta mitologia połączona z religią robi się bardzo męcząca, w jednej scenie Olive trzyma siostrę i coś tam gada, a Ben mówi: dzisiaj już nie :D Sam aktor się wkurzył że za dużo tego. Chociaż wydaje mii się że serial jest pół gwiazdki lepszy za sterami netflixa niż wcześniej. I ten finałowy odcinek z tą lawą to niezła beka była

Sylar_Heroes

Zacząłem oglądać pierwszy sezon i niestety, ale ten serial najbardziej pasuje do TV Trwam. Tam takie gnioty mają swoje miejsce.

ocenił(a) serial na 2
cyngiel_

Serial jest słaby, ale dosyć popularny (oglądają go fani TV Trwam :D ) i chyba dlatego netflix kontynuuje ten paździerz.

ocenił(a) serial na 6
kabees

Dobra, obejrzałem drugą część ostatniego sezonu. Ależ się wymęczyłem. Wkurzało mnie wszystko. A do wszechobecnego słowa WEZWANIE dołączyło nowe - SZALUPA... -_-
A najbardziej irytujące było, jak Ben, w każdej, ale to w każdej scenie klepał kogoś po ramieniu.
Zjadles coś? KLEP
Widziałaś to? KLEP
Miales wezwanie? KLEP

XD

ocenił(a) serial na 3
kabees

Klepanie po ramieniu i wzdychanie po każdym wypowiedzianym zdaniu, jakby ciągle był zmęczony XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones