Turysta

The Tourist
2022 - 2024
6,4 3,9 tys. ocen
6,4 10 1 3917
7,0 3 krytyków
Turysta
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zaczyna się dobrze, im dalej, tym gorzej, a wręcz fatalnie. Na końcówce liczyłam minuty do końca i nie wierzyłam jak można tak łatwo coś spotolić XD

W metalowej beczce zakopanej pod ziemią komórka działa.
Na środku pustynnego bezdroża - też świetnie działa.
A u mnie w domu w centrum miasta w kilku miejscach. Ucz się Plusie! ;)
A na poważnie, serial nawet niezły, urzekająca rola praktykantki policyjnej, tylko zakończenie trochę zbyt hollywoodzkie. Ale ogólnie...

Nie sądziłem, że jeszcze znajdę dobry australijski serial. Myślałem, że Mr Inbetween będzie jedynym serialem związanym z Australią, który mi się spodoba. Myliłem się, serial jest bardzo dobry. Aktor , który kojarzył mi się z Grey'em i tandetą dał radę. Bardzo dobra rola, do tego charakterystyczne niekiedy kuriozalne...

więcej

użytkownik usunięty

Zrealizowany w konwencji kultowego FARGO. Polecam.

Zabawna kryminalna historia która przenosi się z upalnej Australii do Iralndi.
Barwne postacie to perełki tego serialu mam tylko nadzieje że nie zpitolą z kolejnymi odcinkami
tak jak to było w 1 sezonie

Niezbyt śmieszna, pelna klisz i drwiny głównie z Irlandczyków, gdyż tam się akcja przenosi. Totalne nieporozumienie.

Nie wiem, co się dzieje, ale Jamie Dornan wydaje się być w tym filmie bardzo przekonujący i baaardzo interesujący! Niedowiarki do kąta, Dornan bardzo się rozwinął od czasów Grey'a. Bardzo dużo gra od tego momentu i jest coraz lepszy. Teraz dopiero widać, jak niewygodna była dla niego rola Christiana Greya, jak się...

Hmm mam mieszane uczucia co do tego serialu napewno wiem że spokojnie mogliby go spiąć w 1 sezonie dużo absurdalnych scen momentów.Ale momentami wciągał.2 sezon to jedno wielkie nieporozumienie naciągnięte w cholere czekałam kiedy sie wkoncu już skończy choć po ostatniej scenie śmiem sądzić że napewno bedzie sezon 3.

Bardzo udany serial, z lekko komediowym przymrużeniem oka i fajną dawką abstrakcji, przy luźnym rozważaniu Prawdy życia.
Narzekają na ostatnie odcinki, a to właśnie na nich bawiłam się najlepiej. Minimalistyczne kino z kameralną historią. Fajna gra, dobre zdjęcia, przyzwoita fabuła.
Nie patrzcie na niskie oceny. To...

więcej

Solidny thriller, dobrzy aktorzy. Klimacik super.

Świetny serial w stylu braci Coenów i seriali Fargo. Australijskie klimaty i styl fabuły wspomnianych Fargo oraz rewelacyjnego serialu "Mr Inbeetwen", z którego zawędrował tu Herriman. Thriller z lekko komediowym klimatem, w którym świetnie odnajduje się Jamie Dornan. Polecam.

Bardzo dobry serial ocena jest bardzo zaniżona przez gimbazę i znafców.

1 sezon rzeczywiście przemyślany i zrealizowany na wysokim poziomie w stylu trzymającym widza w napięciu. Niestety, w 2 sezonie twórcy serialu poszli chyba na urlop, a ekipa nr 2 wzięła się za spartolenie dotychczasowych dokonań. Widzimy "odwrócenie kota na drugą stronę" i próbę zdecydowanego przesunięcia thrillera w...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ocenił(a) serial na 6

Połowa serialu intrygująca, potem irytująca aż w finałowym epizodzie mamy Greya dla puszystych. Co to było???!!!

Czy serial będzie dostępny na HBO MAX?

ocenił(a) serial na 6

Nie mam pojęcia kto dodał Hugo W do obsady! Ólafur Darri Ólafsson i Damon Herriman w głównych rolach.

Czy będą dalsze sezony?

Na HBO MAX drugi sezon startuje 9 stycznia, emisja ostatniego odcinka 11 stycznia.

bo nie byl to najlepszy serial, jaki widzialam w ostatnim roku. troche bez polotu, czlowiek w zasadzie oglada, bo taki slawny dornan, wiec nie moze byc zle…