PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672483}

Twardzielka

Rogue
6,8 419
ocen
6,8 10 1 419
Twardzielka
powrót do forum serialu Twardzielka

Jaki poziom srrialu?

ocenił(a) serial na 7

nie wiem czy warto zaczynać oglądać, może ktoś się podzieli swoimi wrażeniami.

ocenił(a) serial na 9
stacho

Oglądam i jak na razie mi się bardzo podoba, ale to oczywiście kwestia gustu. Główny bohater Jimmy Laszlo grany przez Csokasa rewelacyjnie pasuje do roli, lekki psychopata zarówno w spojrzeniu jak i zachowaniu a serial wciąga. Polecam, warto.

aga1122

serial nawet ok, jednak brutalne i obrzydliwe sceny seksu mogą zniechęcić

aga_129

"męska część widowni właśnie wzrosła o 200%" ;)

ThePIT

:P

aga_129

Obrzydliwe ? Po 2 odcinkach stwierdzam, że po prostu naturalne, ludzkie, emocjonalne, mocne jak w życiu :P
Mnie się tam podobają. W ogóle ten serial wizualnie jest taki intensywny i perfekcyjny.

ocenił(a) serial na 10
aga_129

Kilka scen było dość ostro pokazanych - ale nie było tego znowu tak wiele. Świetny serial:)

ocenił(a) serial na 7
aga1122

1 sezon świetny, kolejne nieciekawe.

ocenił(a) serial na 9
wonderful348

W 100% zgadzam się z Tobą. Drugi sezon kompletnie mnie nie wciągnął. Tak jak przypuszczałam - brak Jimmiego Laszlo spowodował, że serial "oklapł". Szkoda, że scenarzyści nie spróbowali pociągnąć tego wątku. Oglądnęłam może ze 3 odcinki drugiego sezonu, ale był jakiś taki chaotyczny i "na siłę", że odpuściłam. Być może w późniejszych odcinkach było trochę lepiej, ale nie zdołałam się zmusić do dobrnięcia do nich ;)

stacho

Spokojnie można się za film zabierać...

ocenił(a) serial na 7
stacho

oglądam, nie najgorszy faktycznie,myślę że odcinki są za długie,gdyby skrócili do standartowych 40 min.to podkręciło by akcje bo mam wrażenie że czsami niepotrzebnie zagłębia się na zbędnych tematach.

ocenił(a) serial na 6
stacho

Pełna zgoda, wyciąć te wszystkie sceny kiedy Laszlo pociera ręką brodę lub drapie sie po głowie i byłoby ok ;)

stacho

Witam, odcinki są każdy o czym innym czy jest ciąg akcji i czeka się co będzie w następnym odcinku ? :)

ocenił(a) serial na 9
lakimakromedia

Musisz oglądać od początku bo jest ciąg akcji. Mnie ten serial się bardzo podobał i bardzo żałuję, że w drugim sezonie nie będzie Jimmy'ego, bo jak dla mnie to on robił "klimat" pierwszej części. Miałam nadzieję, że w drugiej części będzie przynajmniej powiązanie z Alekiem ale jak sprawdziłam na imdb to Alec jest tylko w pierwszym sezonie. Czekam na premierę pod koniec maja ale obawiam się, że to już nie będzie tak wciągające.

ocenił(a) serial na 10
stacho

Dla mnie rewelacja:)

Czekam na drugi sezon z niecierpliwością:)

ocenił(a) serial na 7
stacho

Nie oglądałeś, a dałeś ocenę. LOL. Serial niezwykle wciągający.

ocenił(a) serial na 9
wonderful348

Jestem świeżo po pierwszym sezonie i powiem, że warto. I to bardzo. Akcja i jeszcze raz akcja od początku, nie idzie się nudzić oglądając tą serie :D

wonderful348

zważ na to, że zapytanie było sprzed dwóch lat, do tej pory ujrzał i ocenił :P

ocenił(a) serial na 7
Nocturnal_Lamb

Ocena się nie zmienia po danym czasie. Musiał ocenić zanim zadał zapytanie. Kiedy zadasz pytanie, zmienisz ocenę filmu, widnieje przy zapytaniu poprzednia ocena.

wonderful348

a to chyba że tak, myślałam że filmweb bardziej zaawansowany ;)

stacho

Czy to thriller z górnej czy z dolnej półki? Kładzie nacisk na jakiś minimalny realizm psychologiczny i wiarygodność opowiadanych wątków, czy raczej jest to totalna wolna amerykanka, jak w produkcjach dla młodzieży? Czy drobna, delikatna policjantka, mierząca sobie 160 cm wzrostu rozwala jednym kopnięciem trzech komandosów, czy może jednak jak dostanie plombę od cięższego o 40 kg faceta, to idzie w objęcia Morfeusza na 4 godziny? Oczywiście normalnie ktoś o tak delikatnej budowie ciała mógłby nabawić się wstrząśnienia mózgu albo pęknięcia podstawy czaszki, ale tego nie wymagam - chodzi mi o realizm minimalny.

ocenił(a) serial na 8
per333

Ona obrywa i to często. I akurat widać tego skutki. (Nie rozwala komandosów). A z większymi od siebie (patrz Jimmy) nie ma szans w starciu fizycznym, zawsze źle kończy, toteż akurat w tym przypadku próbuje dyplomacji. xD O dziwo zazwyczaj jej się udaje, choć Jimmy potrzebuje trochę czasu, aby przetrawić złe informacje, bo jest trochę nerwowy. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones