PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Cóż, chyba wszyscy, którzy uważali, że Lynch wypadł z formy muszą teraz to odszczekać :)

Całe to zamieszanie z Audrey i Roadhouse też mnie trochę powoli zaczęło irytować, ale rozwiązanie okazało się wgniatające w fotel i w pełni satysfakcjonujące chociaż wciąż nie wiemy co się naprawdę działo. Ale już chyba na 100% można potwierdzić, że Audrey była z nami obecna właściwie od samego początku, cały Roadhouse to jej głowa. Miazga!

Hofferman2

Odcinek miazga, chociaż brak tu tak własciwie słów :) Zbieram szczękę. Pewne wątpliwości już się tu rozwiały, mamy w końcu zdrowego Coopera, wiemy już o gwałcie i o synu. Wszystko rozwaliła Diane (ale co z tą prawdziwą Diane? czy ona jest/była?) i końcówka należąca do Audrey...Wiemy już tak dużo ale w tych kluczowych wątkach czuję że dostaniemy za tydzień cos, z czego się nie pozbieramy. Serialki a`la GoT to przy tym przedszkole.

ocenił(a) serial na 9
whitestripes_333

Dian mówiła, że jest w biurze szeryfa prawdopodobnie w TP. Może to ta dziwna postać?

Adriano_96

przecie klon jest np. z wlosa, z tego jest ziarno i zapewne z ziarna robi sie ten klon i musi wygladac tak samo, do jasnej cholery : >

Adriano_96

no własnie, było że biuro szeryfa i tyle ale wersja że diane=naido jest dość przekonywująca

ocenił(a) serial na 10
whitestripes_333

Ale tulpa Diane musiała wyglądać jak prawdziwa Diane skoro nikt się na początku nie skapnął. Naido to raczej Judy. Już bardziej mnie przekonuje teoria, że Diane to mogła być Candie. W końcu z Candie też da się ułożyć Diane (i C zostanie - Mr C.?).

ocenił(a) serial na 10
NickevaMandziuria

Diane (tulpa) mówiła, że jest na komisariacie. A właśnie Mitchumowie z Cooperem i tymi trzema dziewczynami (wśród nich Candie) tam zmierzają. Może w tym momencie już dotarli na miejsce i stąd jej słowa. Tak - Candie jako Diane ma pewien sens.

ABEL

Nie do końca, bo przecież Candie jechała z nim limuzyną, więc co - nie rozpoznał jej?

ocenił(a) serial na 10
SmutnaSowa69

Nie w tej postaci. Chociaż teraz mam pewne wątpliwości. Więc która to Diane? Naido? Może Lucy? ;)

Hofferman2

Są 2 Roadhouse jeden normalny, a drugi z konferansjerem z szyszką to wyobraźnia Audrey - przynajmniej tak mi się wydaję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones