PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

TO BOMBA ATOMOWA, jest tak niesamowity ze brak mi słów aby go opisac, jak na moje jest lepszy od pierwszych 2 sezonow. to co wyprawia tu lynch przechodzi ludzkie pojecie, jak w ogole mozna wymyslac takie rzeczy:)?? epatuje przemoca okrucienstwem i obrzydliwoscia zeby zaraz pokazac piekno spokoj i szczescie:) DLA MNIE BOMBA ATOMOWA! ALBO I WODOROWA.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
tulipantudeski

przed nikim sie nie bede tlumaczyl takie jest moje zdanie i tyle i wiem ze wiele osob je podziela, kto nie temu wspolczuc tylko mozna :)

ocenił(a) serial na 3
tulipantudeski

Dlaczego mnie obrażasz? Może powiesz mi to w oczy? Wyrażałem swoją opinie od tego jest forum, jakoś nikt nie potrafił odbić piłeczki.Wiem że koniec wakacji frustruje ale takie podjazdy to sobie daruj.

ocenił(a) serial na 9
jakubski

Obserwuje uwaznie twoje zachowanie i wlasnie widzialem jak zaczepiasz. Nic dziwnego, ze skasowano te posty. Typowy trolling niespakowanego ucznia.
A to co ty tam sobie sadzisz o serialu to jest niszowa sprawa, bo dziwnym trafem filmowcy polubili nowy sezon. Zawsze znajdzie sie jakas grupka, ktora pewnie miala lepsza wizje niz Lynch i Frost...

Bez odbioru.

ocenił(a) serial na 3
tulipantudeski

Co skasowano? Jakie wizje? Sprawdź co to znaczy konstruktywna krytyka i może spróbuj. "Filmowcy polubili..." ręce opadają, potrafisz myśleć samodzielnie? Kogo zaczepiam, raz mi się zdarzyło być złośliwym przy temacie "pianina" i żałuje zagrywki o końcu wakacji w stosunku do Ciebie, niepotrzebnie się wystawiłem na strzał i tyle, chciałem to odkręcić, ściana i dziecinne zagrywki. Rozumiem że może denerwować że komuś się nie podoba to co Tobie, ale od tego jest dyskusja której praktycznie każdy unika tu jak ognia. Czy ten serial ma "psychofanów"? Straszne to jest. Ucieczka jest najlepsza. Pozdrawiam.

goraca_bulka

No akurat o bombie coś nawet w serialu było :)

ocenił(a) serial na 10
TomPL

Bomba atomowa odwróciła stare znaczenia na nowe tory. Fakt, przyznaję ;) To inny sezon i dlatego trzeba dziękować niebiosom i Chatom, że Lynch nie zrobił sentymentalnej powtórki z rozrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones