PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 234
oceny
7,0 10 1 76234
6,0 11
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Książka lepsza

ocenił(a) serial na 8

Od kiedy przeczytałam książkę Caroline Kepnes kilka lat temu, marzyłam o tym, żeby ktoś nakręcił film na jej podstawie i doczekałam się :) zdecydowanie jednak polecam przeczytać powieść - temat jest o wiele lepiej przedstawiony, treść jest głębsza i wciągająca, a serial miałam chwilami wrażenie nakręcony jak dla napalonych nastolatków, można było o wiele mrocznej ugryźć tę historię. Tym niemniej, mimo wszystko serial bardzo dobry, ciekawy i przyjemnie się go ogląda :)

lmfao

dokładnie mam takie same odczucia oglądając serial [jestem na 5 odcinku] . W książce z perspektywy stalkera miedzy wierszami dało się zauważywszy jaka na prawdę jest Beck.. kłamczucha, manipulatorka i do tego perfidna, owinęła sobie Joe wokół małego paluszka. W serialu zrobili z niej taka nieporadna, biedną, walczącą o marzenie zostania pisarką..

ocenił(a) serial na 8
lmfao

Powiedzcie , w ksiązce tak samo sie dzieje jak w serialu ?

jest cos wiecej czego nie zekranizowano ??

roberts89

Do pewnego momentu zmiany w serialu (wiadomo, że jak coś jest kręcone na podstawie książki to zawsze coś zmienią) były przeze mnie tolerowane, ale niektóre zmiany totalnie zmieniły dla mnie sens książki. Może nie tyle coś czego nie zekranizowano ale dodano różne wątki których w książce nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones