PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=356973}
7,0 8 729
ocen
7,0 10 1 8729
U Pana Boga w ogródku
powrót do forum serialu U Pana Boga w ogródku

Jak w temacie, czy 8 odcinek ostatni? Bo na końcu nie było "w następnym odcinku".

dzięki z góry za odpowiedź

ocenił(a) serial na 7
_Rutek_

Tak, serial składa się z ośmiu odcinków.

1923

ale podobno mają domontować jeszcze kilka, bo materiał, który mają starzy jeszcze na kilka dodatkowych odcinków, zapewne będą umieszczone jakoś w środku fabuły, tego już nie wiem

ocenił(a) serial na 8
zulombo

Serial obecnie powtarza TVP2 w soboty o 20, w dodatku z programem TV od niektórych gazet widnieje zapis 1, 2 itd. /12) czyżby to były te dokręcone odcinki, czy może zwykły błąd w gazecie?

Chester79

Na filmwebie pisze, że 8 odcinków. Widzisz też mój pierwszy post. Na 99% będą też dokręcone odcinki.

ocenił(a) serial na 9
_Rutek_

ja widziałem 8, cieszyłbym się na więcej, bardzo mi się podobał ten serial!

typisb

U mnie w N telewizji, w info jest napisane że jest 12 .

ocenił(a) serial na 8
pepo_filmaniak

Już wiem!!!

Po nakręceniu "U Pana Boga za miedzą", serial został nieco przemontowany, w pierwsze 8 odcinków powtryniali zajawki z "...za miedzą" m.in. tego gostka co wrócił ze stanów a z zasadniczego materiału filmowego z "... za miedzą" zmontowali odcinki od 9-12, także teraz serial kończy się gdy Kamiński przegania bandę Gruzina itd.

ocenił(a) serial na 7
_Rutek_

Raz czytam, że 8. Raz, że 12. A nigdzie nie mogę znaleźć tego serialu z taką ilością odcinków. Na Vod piszą, że to czteroodcinkowy serial i tyle udostępniają. No to jak to w końcu jest? http://vod.pl/u-pana-boga-w-ogrodku-serial-online

georgia91

Najpierw zmontowano 8 odcinków rozwijających film "U Pana Boga w ogródku", a po premierze "U Pana Boga za miedzą" dodano niektóre wątki i serial rozwinął się do 12 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
georgia91

Z tymi czterema odcinkami to jeszcze inna historia. Według informacji na Filmpolski.pl: "Pierwszych 8 odcinków serialu zostało w grudniu 2008 wydane na płytach DVD w lekko zmienionej formie. Cały materiał podzielony został na 4 odcinki: 1. Wiosna - 77 min, 2. Lato - 87 min, 3. Jesień - 75 min, 4. Zima - 83 min". Tym samym istnieją już trzy wersje tego samego serialu.

karlolek91

Powstanie kolejna część, która też ma być przerobiona na dziesięcioodcinkowy serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones