PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876597}

UFO: Odtajnione projekty

Top Secret UFO Projects: Declassified
5,7 732
oceny
5,7 10 1 732
UFO: Odtajnione projekty
powrót do forum serialu UFO: Odtajnione projekty

7/10

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem, jedna z porządniejszych produkcji ostatnich czasów, traktująca na dany temat (pewnie dlatego, że nie zabrali się za to amerykanie). W którymś momencie patrzę, a tam znów Greer, ale na szczęście przez kilka chwil i nie miał tam zbyt wiele do gadania, bo w porównaniu do tego co odpeirdalał w dokumentach, w których był producentem, ten może być dla niego instrukcją obsługi.

pachomir

Ja spodziewalem się wiecej. Odgrzewane historie z lat 40-80. Pare pozniejszych, ale historia z ostatniego odcinka to juz naprawdę przesada. Rok 2017-idzie sobie 15 osób i nagle spotykają UFO. Mają czas na obserwacje, ale nikt nie zdążył wyciągnąć telefonu i zrobic zdjecia? Dla mnie to mało wiarygodne. W calym dokumencie żadnego materiału konkretnego (tylko opowiesci) z ery smartfonów a niby odwiedzin jest coraz wiecej a nikt nie może zrobic porządnego zdjęcia ...

ocenił(a) serial na 7
gross87

Osobiście, biorę na to poprawkę, bo żaden ze mnie znawca. Oceniam to, jako ktoś, kto nie wnika dociekliwie w temat i liczy się z tym, że większość sytuacji to ściema, a żadna z teorii nie musi się mylić,. Natomiast nie jestem w stanie dogłębnie zgłębić tematu, bo mi się nie chce. W zasadzie to filozofia może wszystko tłumaczyć, tj. wszyscy mogą się mylić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones