PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94821}

Ulica Sezamkowa

Sesame Street
7,2 8 891
ocen
7,2 10 1 8891
Ulica Sezamkowa
powrót do forum serialu Ulica Sezamkowa

Czy ktoś miałby pomysł, gdzie można kupić lub zassać Ulicę Sezamkową po polsku z lat 90, tę oryginalną z dubbingiem?

pracus

Przyłączam się do pytania.
Wydaje mi się, że w ogóle nie wydano dvd z wersją z polskim dubbingiem?
Można gdzieś zobaczyć jeszcze tamte odcinki?

MondegreenM

* przepraszam, nie chodziło mi o dubbing tylko lektora. W latach 90 oryginalny serial był puszczany z lektorem, a zdubbingowane były chyba tylko fragmenty w polskiej wersji serialu, ze Smokiem (?)

MondegreenM

Tak, tak, tylko wersja z lektorem!
Kontaktowałem się już w tej sprawie telefonicznie z archiwum TVP, z samym TVP (rada programowa?) i mailowo z Sesame Workshops (producent amerykański). TVP podobno ma związane ręce - cała seria leży odłogiem w ich archiwum, ale wygasła licencja nie pozwala nawet na wypożyczenie. DVD ani video nigdy nie zostało wydane. Producent z USA póki co w ogóle się nie odezwał (dam znać jeśli się to zmieni).
Na razie wygląda na sytuację patową. Jedyna nadzieja w tym, że ktoś ma gdzieś na strychu nielegale VHS, które sam nagrał :D

pracus

Jaka szkoda... TVP powinno odnowić licencję i znów puszczać, przynajmniej tyle dobrego, skoro Dobranocki już nie ma ;)

pracus

Przepraszam, wznawiam z ciekawości, czy coś nowego w tym temacie dowiedziałeś się może? :)

MondegreenM

Niestety nie. Od tamtej pory cisza i nie mam już pomysłu :(

pracus

dziękuję za info, także tego poszukiwałam :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones