PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499080}

Umineko: When They Cry

Umineko no Naku Koro ni
7,2 1 142
oceny
7,2 10 1 1142
Umineko no Naku Koro ni
powrót do forum serialu Umineko no Naku Koro ni

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

Co to jest za zakończenie ? Nie rozumiem tego zakończenie, przecież nie pokazali nawet tego czy Battler wrócił do domu, czy znalazł serce Beatrice ...

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Oryginal Umineko no naku koro ni, czyli gra Visual Novel, zawierał (podobnie jak bliźniacza seria Higurashi no naku koro ni) cztery rozdziały "pytań", które zostały przeniesione do formy anime, ale też rozdziały "odpowiedzi", które wszystko wyjaśniały. Niestety pierwsza seria anime nie stała się zbyt popularna i nie przyniosła wystarczających zysków, aby opłacało się robić drugi sezon. Niestety.

ocenił(a) serial na 9
koper35780

hmm a możesz mi powiedzieć na którym tomie/chapterze kończy się fabuła anime ? ; d

ocenił(a) serial na 9
koper35780

http://perrablog.files.wordpress.com/2010/08/spring-anime-2011-chart-v5.jpg
a te chiru jest może ?xd

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Fabuła anime kończy się na czwartym rozdziale visual novels. Co do mangi , to nie mam pojęcia, nie czytałem. Tego chiru to szukałem i szukałem, ale wygląda na to że nigdy tego niestety nie zrealizowali...

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Fabuła anime kończy się na czwartym rozdziale visual novels. Co do mangi , to nie mam pojęcia, nie czytałem. Tego chiru to szukałem i szukałem, ale wygląda na to że nigdy tego niestety nie zrealizowali...

ocenił(a) serial na 8
Raiton

Ostatnie odcinki, jak zwykle, nie bez znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones