PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713294}

Fated to Love You

Un-myeong-cheol-eom neol sa-rang-hae
7,4 755
ocen
7,4 10 1 755
Un myeong cheol eom neol sa rang hae
powrót do forum serialu Un-myeong-cheol-eom neol sa-rang-hae

jestem na 6 odcinku i nie wiem, czy ją dalej oglądać, szczerze powiedziawszy nie przypadła mi do
gustu, ta drama jest za bardzo infantylna i sztuczna - nie o to chodzi, ze jest mało realna, ale po prostu
wszystko od historii po zachowania bohaterów, sytuacje, w jakich się znajdują są nieprzyjemnie
naciągane i niewiarygodne, humor wynika z głupoty bohaterów, ale takiej do potęgi, np. walka ze słuchawką od prysznica, oglądając ma się wrażenie, ze twórcy założyli, że oglądający będą się śmiać nawet w jak najbardziej żenujących i głupich scenach

oyasumi9

Ja nie polecam.

oyasumi9

Niestety muszę się z Tobą zgodzić...
Drama zapowiadała się całkiem spoko, pierwsze trzy, może cztery odcinki oglądało się z zainteresowaniem. A potem? No potem było już tylko gorzej. Szczerze powiedziawszy myślałam, ze wina leży po stronie głównego bohatera, którego zachowanie i przyzwyczajenia stały się irytujące. W efekcie z aroganckiego dziedzica zmienił się w jakąś karykaturę. Nie spodobała mi się też rodzina głównej bohaterki - hałaśliwa, bezczelna i egoistyczna. Później stwierdziłam, że drażni mnie sama postać Mi-young. A ten jej pomysł z "Psią Kupką" WTF?!

Drama jest niewypałem ze zmarnowanym potencjałem.

ocenił(a) serial na 10
oyasumi9

A ja polecam :)

A nawet bardzo polecam :)

oyasumi9

Obejrzałam... i jestem właściwie mile zaskoczona. Po 10 odc zrobiłam sobie przerwę, bo już nie mogłam znieść tego serialu. Nudziło mi się, więc do niego wróciłam (raczej niechętnie). I dobrze zrobiłam :D Drama zmienia się bardzo w drugiej części. Aktorzy przestają być tacy drażniący a i fabuła nie jest już tak głupio naciągana. Poza tym wreszcie można wyczuć wiarygodne emocje między dwójką głównych bohaterów. Dlatego też podnoszę ocenę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones