PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848385}
7,5 54 791
ocen
7,5 10 1 54791
6,9 16
ocen krytyków
Unorthodox
powrót do forum serialu Unorthodox

Do czego w tym serialu potrzebne były te wątki gejowsko-lesbijskie? Czy nie można było pokazać w grupce znajomych dwóch kolegów zamiast dwóch gejów, którzy nic innego w serialu nie robią, tylko się całują? Czy matka Esti nie mogła ułożyć sobie życia na nowo z facetem a nie z kobietą?

pieconsumer

1. Do przedstawienia tego że ludzie w XXI wieku łączą się w pary homoseksualne, jest ich całkiem sporo i się z tym nie kryją 2. W tej grupce są koledzy i koleżanki, wysil wzrok 3. Nie, jest jakiś nakaz w przypadku kobiet aby "układać sobie życie" tylko z facetami? Już? Zadowolony? A teraz moje pytanie - po ch*ja oglądasz seriale i filmy na platformie która jawnie prowadzi tą propagandę lgbt, promuje homoseksualistów, lewaków, feministki (i feministów, a co) oraz ekologów i wegan a ludzi o tradycyjnych, katolickich wartościach ma w pupie? Kotku, po co?

whitestripes_333

Wyraził sensowna opinie , mi tez to przeszkadza i co mam zrobić ? Przejść na hbo bo Ty tak chcesz ? Kazdy ma prawo do WŁASNEJ OCENY , netflix robi to źle , wcisnąć 2 pary homo w 4 odcinki plus Multi kulti. Mnie obrzydzaja sceny homo i je przewiajam. Wyciskanie ich w każdy serial film myslisz ze otwiera umysły ludzi i juz sa tolerancyjni ?? Odpowiem IKSDE

ocenił(a) serial na 8
pieconsumer

Tak właśnie wygląda świat, tak właśnie wygląda Berlin, według mnie bardzo dobrze pokazali dzisiejszy Berlin. U nas też tak jest, pary homoseksualne były, są i będą, w mniejszych i większych miejscowościach, na wsiach też. To nie jest jakaś ideologia, w końcu pokazuje się świat w serialach takim, jakim jest, nie takim, jakim było poprawnie według katolickiego lobby w Ameryce (w amerykańskiej kinematografii do lat 60tych nie można było pokazywać np. małżeństw mieszanych mimo, że takich małżeństw było coraz więcej a dzisiaj zupełnie nikogo nie dziwi, to też propaganda że później małżeństwo mieszane w serialu nikogo nie dziwiło?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones