PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848385}
7,5 54 591
ocen
7,5 10 1 54591
7,0 15
ocen krytyków
Unorthodox
powrót do forum serialu Unorthodox

Jak wyżej, serial już jest dostępny do oglądnięcia na platformie netflix.

ocenił(a) serial na 8
xdoppelgangerx

Jako, że czytałam książkę, na podstawie której powstał ten mini serial (i niesamowicie mi się ona podobała), to nie mogłam odpuścić serialu. Jestem w połowie i dziś wieczorem planuję dokończyć - niestety są tylko 4 odcinki. Ciekawe, czy będą kolejne sezony...

ocenił(a) serial na 7
Kataryna77

Ja już skończyłam i muszę przyznać, że mi się podobał, taki inny i ma w sobie coś takiego. Szkoda tylko, że krótki i jak wiadomo zostaje niedosyt na koniec... Nie czytałam książki więc nie wiem, czy zakończenie jest takie czy inne ale będę szczęśliwa jak pojawi się drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Julejla

Scenariusz drugiej cześci miniserialu jest wlasciwie fikcja, a pierwsza jak najbardziej powiązana jest z książka :) W sumie od momentu gdy Esti jest w Berlinie można spojrzec na te historie juz jako oderwana od biografii D.Feldmann. Książka jest bardzo ciekawa, tez warto przeczytac. Polecam 5 odcinek -za kulisami :)

xdoppelgangerx

Ja już po

ocenił(a) serial na 6
canditti

I jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 9
darkol

jest wyjątkowo dobry, szczególnie jak na netflix... a w dodatku native'y mówią w jidysz co uwiarygadnia serial :)

xdoppelgangerx

Właśnie oglądam. Zaczyna się interesująco

xdoppelgangerx

Świetny serial! zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie i bardzo wzruszył w wielu momentach! bardzo polecam!

xdoppelgangerx

Polecam shtisel na netflix

ocenił(a) serial na 7
xdoppelgangerx

Koniecznie obejrzyjcie "Shtisel"

ocenił(a) serial na 9
Bunnisher

No to dodam jeszcze do tego ,,Fauda,, sensacyjny.. izraelski.. też ma klimat..

ocenił(a) serial na 9
xdoppelgangerx

Obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones