PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794894}
7,3 2 957
ocen
7,3 10 1 2957
Unsolved
powrót do forum serialu Unsolved

The Wire

ocenił(a) serial na 1

Marlo jako adwokat w pierwszym odcinku. Dziwny widok :))

KubaLBN92

Opis serialu wydaje się ciekawy, ale skoro nie polecasz, to nie zaryzykuje, chociaż staram w ocenach być wyrozumiały :) Może polecisz zatem inne seriale kryminalne, przyznam, że interesują mnie w tym gatunku krótsze seriale.

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ja się staram być obiektywny :) Unsolved jakoś strasznie mnie wnerwił od samego początku brakiem realizmu i tego złudzenia, że oglądam jakąś rzeczywistość - od początku każdy aktor i każdy kadr po prostu krzyczą, że to wszystko jest udawane. Seriale kryminalne krotkie hmm, Mare z Easttown na hbo? Może Outsider na hbo? Chociaż Outsider to taki kryminał na podstawie S. Kinga :)

KubaLBN92

W takim razie odradzam serial Nicky Jam: El Ganador. Chociaż mi akurat przypadł do gustu, historia inspirowany prawdziwą historią z udanymi retrospekcjami ukazujące dzieciństwo głównego bohatera natomiast główny aktor jest naturszczykiem, co może cię również odrzucić, dlatego ostrzegam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones