PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99168}

Zbrodnie doskonałe

Fallen Angels
6,9 292
oceny
6,9 10 1 292
Upadłe anioły
powrót do forum serialu Upadłe anioły

sporo ludzi w nim zagrało, sporo znanych ludzi. Widział ten film ktoś ?

użytkownik usunięty
Adick

nie wiem czy to ten , ale chyba tak.pamientam jak wszysty stali ubrani na czarno nad brzegiem morza. mam racje???

chyba chodzi Ci o film "Miasto aniołów" z NicolasemCagem i Meg Ryan. Tam była taka scena.

użytkownik usunięty
Adick

To jest sSERIAL TV!!!.Niestety nie widziałam go, naprawdę niezłą obsada.

użytkownik usunięty
Adick

To jest sSERIAL TV!!!.Niestety nie widziałam go, naprawdę niezłą obsada.

dobra, wiemy ze serial, ale gdzie to mozna zobaczyc?! czy to wogóle powstało czy jest to kolejny film na którym idioci zdobywają punkty?

king

to chyba zostalo wydane u nas na dvd , jako "zbrodnie doskonale"

Sajber

obejrzalem trzy odc. na dvd (jesli to to)
w jednym gral Benicio Del Toro
kazdy odcinek jest osobna historia z
zaskakujym zakonczenie (ale nie az tak bardzo, mozna sie domyslec)
patrzac ze to serial(czyli ograniczenia techniczne i czasowe) to nawet jest fajnie
z tych trzech odcnikow
to pierwszy byl sredni (polaczenie krimilalu i melodramatu (czegos w tym stylu), ale za krotko to trwalo i zarowno zamalo kryminalu jak i za malo melodramatu, ale spokojnie da sie obejrzec)
drugi juz lepszy , (taki troche fajny kklaustrofobiczny klimat, i ogolnie tak troche bardziej thlirer )
trzeci tez fajny, troche dziwny , chyba to jakas proba zrobienia czegos a la lynch

Adick

małe info ---) http://www.tvtome.com/tvtome/servlet/ShowMainServlet/showid-210/Fallen_Angels/ [www.tvtome.com/tvtome/s ...]

Adick

Kiedyś Dwójka puściła wszystkie odcinki, miałam nagrane dwa:
Dead End for Delia z Garym Oldmanem i Gabrielle Anwar, wydaje mi się, że Meg Tilly też była w tym odcinku - oglądałam go mnóstwo razy, ale kiedy to było! Ledwo pamiętam. W każdym razie Oldman w swoim żywiole;)
W drugim odcinku parę grali Isabella Rosselini i Peter Gallagher, cały czas jeździli cadillacem, a całość - pamiętam, bo w "Filmie" był mały artykulik - reżyserował Tom Cruise(!).
Chętnie bym jeszcze raz na to zerknęła, fajny klimat, no i nie widziałam odcinka z Rickmanem:/

użytkownik usunięty
msgamgee

Odcinek z Alanem. Here you are :)
http://www.britbitsandclips.com/video/FA-MO.zip [www.britbitsandclips.co...]

ocenił(a) serial na 8

masz może dostęp do innych odcinków?
zależy mi zwłaszcza na tym z Brendanem Freserem.

Adick

U nas wydano 9 odcinków w pakiecie zatytułowanym "Zbrodnie doskonałe" (Perfect Crimes). W tych odnickach grają: E. Stoltz, Jennifer Grey, Del Toro, W. Petersen, Bill Pullman, Kiefer Sutherland, M. Amick, Danny Glover, Laura San Giacomo i Brendan Fraser.

Jorjan

Rickman jest przy "Zbrodniach doskonałych" I, II czy III ?

Caryca

w empiku jest ten serial (3 dvd) ale jest napisane że produkt nie dostępny prawdopodobnie trzeba będzie go zamówić jeśli ktoś by chciał;)

http://www.empik.com/perfect-crimes-3-dvd-film,347621,p

kwiat

ja tak miałam z płyta Serja że na stronie było napisane "produkt nie dostępny" a gdy przyszłam do Empiku powiedzieli że mogę zamówić i zamówiłam;)

kwiat

Scenarzystą Raymond Chandler!, a Philipa Marlowa gra (gościnnie) Dany Glover :D.
Muszę obejrzeć!.

Kwiatek, jak obejrzysz koniecznie skrobnij recenzję - jesteś w tym bardzo dobra:).
Pozdrawiam,

ocenił(a) serial na 8
kwiat

udało Ci się to zamówić?
możesz powiedzieć ile kosztuje?

ocenił(a) serial na 8
Adick

znalazłam w sieci jeszcze jeden odcinek: http://www.megavideo.com/?
d=IYFCJWPF
Gra w nim Brendan Fraser.

qMargot

nie udało się zamówić powiedzieli że jest jakaś wersja niemiecko języczna i nawet nie w empiku w Katowicach;(

kwiat

Mi się nawet nie udało znaleźć na amazonie... niedobrze :/

Nela

Czy każdy odcinek tego serialu zaczynała się od czego nowego nie było kontynuacji bo mam jedyny odcinek gdzie gra Alan Rickman czy to znaczy że był z nim jedyny , nigdzie nie może dostać tego serialu , no chyba że ktoś ma .

nadinne1985

tak, każdy to kompletnie nowa historia, całego seralu nie posób znaleźć, ale jeśli chodzi Ci tylko o Rickmana to 'Murder ...' było jedynym odcinkiem w którym grał ;)

Nela

zbrodnie doskonałe kiedyś były w auchan po kilka złotych w przecenie, poszukajcie może po takich wyprzedażach

Enikka

Tak, ale to wydanie bez pierwszej serii z 1993 w której grał Rickman.

ocenił(a) serial na 10
Adick

Dziś opowiadałem córce po 27 latach jak oglądałem. Perfekcyjnie zrobione kino i jeszcze nowela z Garym Oldmanem. Wisienka na torcie. Leciało to W TVP 2 1993lub 1995

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones