PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742260}

Upadek królestwa

The Last Kingdom
7,9 22 436
ocen
7,9 10 1 22436
Upadek królestwa
powrót do forum serialu Upadek królestwa

Notabene świetne 4 części są już wydane w Polsce a reszta nadchodzi. Bardzo długo czekałem na adaptację mając nadzieję na alternatywę dla marnych i przekłamanych "wikingów". Trochę szkoda, że oba seriale powstają w tym samym czasie ale po 3 wtórnym sezonie Vikings ja kibicuje adaptacji Cornwella. Oby tego nie spaprali...

kalamir

Ktoś czytał.
Trafiłem na sagę o Uthredzie właśnie dzięki "Vikingom" i filmwebie. A piąta część wojny wikingów "Płonące ziemie" jest już dostępna u nas po polsku.

ocenił(a) serial na 10
slr82

Dzisiaj zauważyłem, że dostępne są "Płonące Ziemie" jutro pewnie zakupie. Tymczasem obejrzałem całe 5 odcinków i jestem zachwycony.

kalamir

Dzisiaj skonczylem czytac 5 czesc Wojen wikingow, teraz czekam na wydanie kolejnych czesci w Polsce.

ocenił(a) serial na 8
kalamir

Czy jest to wierna adaptacja? Czy po obejrzeniu pierwszego sezonu mogę zacząć czytać od drugiego tomu?

ocenił(a) serial na 10
ducol

1 tom kończy się w 5 odcinku, według mnie jest to bardzo wierna adaptacja ale nigdy nie można zacząć czytać od środka. Jak masz czytać to od 1wszego.

kalamir

Może na fali zainteresowania serialem przyspieszą trochę tłumaczenie i wydawanie kolejnych książek po polsku.
Na razie po polsku wyszło pięć części, przy czym w ostatnich dniach zrobili dodruk pierwszych dwóch ("Ostatnie królestwo" z 2010 i "Zwiastun burzy" z 2011)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones