serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Urodzony w Ameryce

American Born Chinese
2023
6,1 58
ocen
6,1 10 1 58
248
chce zobaczyć
Życie amerykańskiego nastolatka zmienia się, gdy zaprzyjaźnia się z synem mitologicznego boga. Więcej Mniej
Urodzony w Ameryce zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Urodzony w Ameryce
Zwiastun nr 1
Urodzony w Ameryce
Teaser nr 1
nr 1 2023-04-22T07:12:41 https://fwcdn.pl/webv/50/62/65062/65062.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/American_Born_Chinese___Official_Trailer___Disney_.vp9.1080p.webm

Serialowa adaptacja przełomowej powieści graficznej Gene Luen Yanga "American Born Chinese" to historia Jin Wanga, zwykłego amerykańskiego nastolatka, którego nadzieje na zdobycie popularności wśród rówieśników zostają przekreślone wraz z pojawieniem się nowego ucznia z zagranicy, Wei-Chen Sun. Borykając się z licealnym życiem,Serialowa adaptacja przełomowej powieści graficznej Gene Luen Yanga "American Born Chinese" to historia Jin Wanga, zwykłego amerykańskiego nastolatka, którego nadzieje na zdobycie popularności wśród rówieśników zostają przekreślone wraz z pojawieniem się nowego ucznia z zagranicy, Wei-Chen Sun. Borykając się z licealnym życiem, rasistowskimi memami rodem z programu telewizyjnego z lat 90-tych i ekscentrycznym nowym kolegą, który nie spuszcza go na krok, Jin traci szansę na dostanie się do drużyny piłkarskiej i rujnuje swoją reputację. Jednak wkrótce Jin poznaje Wei-Chen bliżej i dowiaduje się, że jego nowy kumpel jest synem legendarnego Małpiego Króla, Sun Wukong, z chińskiej mitologii. Wei-Chen nakłania Jina do pomocy w poszukiwaniach tajemniczego Czwartego Zwoju. Jin staje w obliczu kłopotów z niebiosami i ze szkołą średnią, które zmuszają go do odszukania własnej tożsamości. Podczas perypetii rodzinnych przeplatających się z komedią i ekscytującym Kung-Fu, Jin odkrywa, że prawdziwa siła pochodzi z bycia samym sobą.

na podstawie
dystrybucja
Disney+
studio
20th Television / Walt Disney Television
tytuł oryg.
American Born Chinese
inne tytuły