serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Utopia

2013 - 2014
50 min.
8,2 28 778
ocen
8,2 10 1 28778
7,6 7
ocen krytyków
Grupa niezwiązanych ze sobą ludzi wchodzi w posiadanie manuskryptu legendarnej powieści graficznej. Tym samym stają się celem mrocznej i morderczej organizacji o nazwie "Sieć". więcej mniej
Utopia zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy oraz 5 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
na podstawie
Mark Aldridge (pomysł) /
studio
Kudos Film and Television
tytuł oryg.
Utopia
inne tytuły
W odcinku 1x5, kiedy Arby i Jessica zamierzają odzyskać manuskrypt ze starego budynku Sieci, na kurtce mężczyzny widoczny jest cień członka ekipy filmowej, gdy przechodzi on wokół samochodu.
W odcinku 1x6, kiedy bohaterowie znajdują się w biurze urzędu przechowywania szczepionek, Milner zrywa taśmę klejącą z ust Michaela, by mógł coś powiedzieć. Ale po chwili, gdy kamera zmienia ujęcie, taśma jest nadal przyklejona.
Zdjęcia do serialu kręcono w Liverpoolu (Anglia, Wielka Brytania).
Utopia sprawia, że nie możesz się oderwać od ekranu. Pochłania Cię w pełni, połyka, a potem całkiem przeżutego wypluwa. I wtedy, weź tu sobie człowieku radź. Łatwo nie jest. (recenzja sezonu 1, uwaga na spoilery!) więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych