PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337358}

Uwaga, faceci!

Men in Trees
7,5 5 799
ocen
7,5 10 1 5799
Uwaga, faceci
powrót do forum serialu Uwaga, faceci!

Cytat z filmu

ocenił(a) serial na 5

"Mamy radio i nadajemy. Czasem nawet slychac nas w Polsce. Ale oni niczego nie rozumieja"
BESZCZELNOSC!

ocenił(a) serial na 9
Alan83

Też mine wkurzyło ale mimo wszystko serial jest fajny :)

Czokolino

to było fajne. byłam pełna podziwu, że wiedzą, że gdzieś na świecie istnieje taki kraj jak Polska ;).

Dzasmin

Załuję, że nie widziałm tej sceny:D Pewnie tylko bym się uśmiała;] To nie jest tak strasznie obraźliwe, przynajmniej znają nasz kraj;)

Shalott

właśnie :). a serial ogólnie podoba mi się. pośmiać się można :).

ocenił(a) serial na 8
Alan83

Mnie to rozbawiło <lol> Przynajmniej wiedzą, że istniejemy...

Alan83

Właśnie!Ja się na nich obraziłam i przełączyłam na coś innego.

Alan83

Może i wiedzą, że Polska istnieje, ale chyba nic więcej. Tylko się z nich można pośmiać jak mało wiedzą o świecie...

ocenił(a) serial na 7
Alan83

a co w tym bezczelnego!! ja np jakbym odebierała takie radio to tez bym nic nie skumała...bo nie znam angielskiego uczyłam sie niemieckiego i francuskiego;p i nawet jak bym rozumiała to nie wiem czy bawiłaby mnie licytacja maszynki do miesa mamy prowadzacego;p

LaraNotsil

Nie wiem czemu się czepiacie :/...Po pierwsze dobrze że wiedzą o istnieniu Polski bo dużo Amerykanów nigdy nie słyszało o naszym kraju...Do tego Patrick miał dużo racji...Większość Polaków(szczególnie po 40-tce) nie zrozumiało by radia po Angielsku...

ocenił(a) serial na 5
Goku

Obawiam sie ze az tak szczegolowej wiedzy na temat znajomosci jezyka angielskiego w naszym kraju to nie mial ten kto odpowiadal za ta wstawke humorystyczna...

ocenił(a) serial na 6
Alan83

heheheheheh o co to całe halo:) trzeba umieć śmiać się z siebie:) a nsz naród pozostawia wiele do życzenia..ważne żeby umieć patrzeć na to z przymrużeniem oka!!:):):)

ocenił(a) serial na 7
ija001

ale jak widzisz nie potrafimy!!nie wiem dlaczego tak bardzo ich to ubodlo!!!! przecież to nie jakaś hańba, że większość z nas nie zrozumiałaby....bo nie zna angielskiego!!;p ja np nie znam ale za to znam 2 inne języki i jakoś nie czuję sie z tego powodu gorsza!!!

użytkownik usunięty
LaraNotsil

mnie tak kwestia bardzo rozbawila
sama ucze sie angielskiego i niemieckiego ale na moim poziomie to tez watpie abym sluchala takiego radia :PP serial jest fajny

a co do tej kwestii to wedlug mnie "slychac nas nawet w Polsce " czy jak tam to szlo mialo oznaczac ze maja duzy zasieg :PPP przynajmniej tak to odebralam

ok pozdro :))

ocenił(a) serial na 10

a czy przypadkiem w oryginale nie chodziło o biegun północny - "Pole"? i to tylko błąd tłumacza... Bo w sumie Patric się chwali że mają całkiem przyzwoity zasięg, ale chyba nie aż tak żeby ich było słychać po drugiej stronie globu. To przecież Alaska...

ocenił(a) serial na 8
paprika

ej, no właśnie :P
ciekawe... ;]
niech żyją udane, polskie tłumaczenia ;>

Alan83

To bylo zabawne. owszem, ale przynajmniej wiedza ze istniejemy. To nie bylo obrazliwe, po to stacja nadawana po angielsku :)

Parilatte

W pierwszej chwili też pomyślałam- kurde, jakie chamstwo, ale już mi przeszło bo, nie potrafię się długo gniewać, szczególnie, że serialik fajny jest:)

Alan83

czy ktoś mógł by mi powiedzieć z którego odcinka jest ten cytat ??

costam

Z pierwszego :) właśnie przed chwila obejrzałam. Zdziwiła mnie bardzo wstawka o Polsce, ale miło, że wiedzą, że istniejemy :)

ocenił(a) serial na 8
Alan83

ej, to było dobre :D:D:D

myślałam, że się przesłyszałam, hahah xD

Alan83

>"Mamy radio i nadajemy. Czasem nawet slychac nas w Polsce. Ale oni niczego >nie rozumieja"
>BESZCZELNOSC!


Bezczelnosc jezeli juz. Slownik nie gryzie, w przeciwnym wypadku radze nie wychylac sie na forum.

ocenił(a) serial na 5
martamw

Oj kolego nie badz zlosliwy bo to zwykla literowka.

ocenił(a) serial na 10
Alan83

A mi się to podobało :))

ocenił(a) serial na 10
Alan83

to nie bylo nic obrazliwego :) a było to w odcinku pierwszym ;) pozdrawiam
aha czy ktos wie jak sie nazywa PAN PŁUGOWY?? :D

ocenił(a) serial na 7
kamilkakac

ktoś wie ;) pan pługowy nazywa się Sam, pzdr :)

kamilkakac

Sam - Pan Pługowy - TY OLSSON - trochę ma tam fotkę nie wydarzona ale niezły z niego przystojniak przynajmniej w filmie

Alan83

ej, mi się to nawet podobało :) ej, a wiecie gdzie jest zimbabwłe?? ale tak dokładnie?? :) serial uważam za kawałek dobrej roboty, jest taki słodziutki i milutki ... <lol> może i jest nawet połączeniem "przystanku alaska" i "sex in the city" może nawet i część pomysłów jest zaczerpnięta z w/w seriali, ale jak ktoś lubi spokojnie wieczorkiem przy piwku posiedzieć i obejrzeć coś dla zabawy i odetchnąć od życia codziennego w ponurej polsce, to myślę że to dobry wybór

Alan83

Oni chyba mieli na myśli język, a nie to, że Polacy są tępi;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones