PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 222
oceny
8,3 10 1 21222
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Mimo nudnego początku jestem pozytywnie zaskoczona. Przyznam, że pod koniec uroniłam pare łez! Pozdrawiam wszystkich fanów! ( oglądałam na włoskim netflixie z włoskim lektorem )

ocenił(a) serial na 9
dominika_wojcik_fw

Tylko dalsze losy Macareny mi tu nie pasują. Maca niby taka spokojna, nieśmiała czy aż tak ją więzienie zmieniło, że już nie pragnie miłości tylko woli spędzać czas z Zulemą na napadach...

ocenił(a) serial na 9
princes125

Dokładnie... i urwali wątek z Fabio trochę idiotycznie. Ale i tak swietny serial.

ocenił(a) serial na 8
t0meg

Nie zgodzę się,ze urwali wątek Fabia idiotycznie. Zakończyli go bardzo logicznie.

ocenił(a) serial na 9
princes125

a jak będzie z owcą w tym nowym vis a vis 2020? mam nadzieję, że chociaż będzie przez chwilę, bo szkodaaa mi jej bardzo :/

dominika_wojcik_fw

Niesamowite! Kogo to obchodzi gdzie i z jakim lektorem to oglądałaś! ?

ocenił(a) serial na 7
takiebraki

Dokładnie haha

ocenił(a) serial na 8
dominika_wojcik_fw

Dziur i niewykorzystanych wątków jest sporo. Momentami straszny melodramat, bajeczka niesamowita ale wciąga, szkoda że tak szybko się kończy.
Kolejne 8 odcinków będzie w 2020 Vis a vis : el oasis, niestety to już będzie definitywnie koniec. I tak oryginalnie serial skończyłby się wcześniej ale inna stacja go wykupiła więc pozostaje czekać.
16 odcinków z lektorem z tvp , reszta 19 + 8 + 8 z subami httpx://pastebin.com/qY430V87

ocenił(a) serial na 6
dominika_wojcik_fw

Oj, skoro ten serial oceniasz na 10, to polecam obejrzec Wentworth - dawka emocji milion razy wieksza, zadnych absurdow, dziur ani niedokonczonych watkow. Ogladalo sie vis a vis lekko, ale skopiowali Wentworth w niektorych kwestiach, chociazby choroba Sole.

ocenił(a) serial na 8
polaczka

W Wentworth nie ma absurdów? ostatnia scena najnowszego sezonu to jeden wielki absurd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones