Valeria
powrót do forum 2 sezonu

Jakie są Wasze przemyślenia po 2 sezonie, trochę lepsze czy jeszcze gorszy niż 1 sezon?

ocenił(a) serial na 6
magdalena199997

Nudny, naciągany, wypchany "zapełniaczami", sztuka dla sztuki, obejrzałam tylko ze względu na Maxi Iglesiasa ;)

Hanna_M

Dokładnie zgadzam się z Magdaleną, Valeria i Nerea mega irytujące . Victor mega przystojny ogladam tylko dla niego , niestety nie pasuje mi w duecie z Valeria , ona jest jakaś odpychająca .

ocenił(a) serial na 5
LenaLuna90

Ona jest głupia i żadna z niej piękność. A Victor nie tylko ma wygląd, ale też fajny charakter, nie umie się zdecydować, typowa baba, która chce mieć ciastko i zjeść ciastko.

ocenił(a) serial na 10
magdalena199997

W drugim sezonie Valeria przeżywa kryzys egzystencjalny, więc to jest normalne, że nie może się zdecydować. W powieści Valeria miała podobny charakter. Co do Victora to jest on typem, który w przeszłości był Don Juanem, dlatego Valeria jest niezdecydowana i ma tyle wątpliwości. A co do zdania z pięknością, to czy wszyscy ludzie na świecie są piękni i mądrzy...

ocenił(a) serial na 5
Marta_Sanchez

niestety mimo tych jej powodów nadal jest bardzo irytującą postacią

magdalena199997

wg mnie tez, jest irytujaca i cos jest w jej fizycznosci odpychajacego choc moze nie jest brzydka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones