PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549365}

Vexed

6,6 441
ocen
6,6 10 1 441
Vexed
powrót do forum serialu Vexed

w 2 sezonie zmieniaja glowna aktorke i serial to juz nie to samo, szkoda

ocenił(a) serial na 8

Nie tylko aktorke, ale cala postac, wiec oczywiscie chemia jest inna, niz z poprzedniczka. Mysle, ze nadal warto obejrzec.

ocenił(a) serial na 10

Drugi sezon nie jest aż tak dobry jak pierwszy, ale nowa postać dość się rozkręca po pierwszym odcinku. W pierwszym sezonie super był ten kompletny brak chemii między postaciami (świetnie napisany i zagrany), więc w sumie drugim te jakieś aluzje do chemii nieco irytują, no i złagodzili trochę komizm i polityczną niepoprawność - a szkoda. Ale i tak warto. Chciałabym, żeby nakręcili trzeci, między 1 a 2 były dwa lata przerwy, więc może jednak...

ocenił(a) serial na 7

Moim zdaniem 2 sezon jest zdecydowanie lepszy (właśnie z powody zmiany głównej aktorki i kilku innych zmian).

ocenił(a) serial na 7
EK28

P.S. Z 1 sezonu odc. 3 zdecydowanie najlepszy :)

Ach! Więc to tak! Obejrzałam cały pierwszy odcinek czekając na jakieś wzmianki o Kate Bishop. I nic. Czekałam tylko na nią - ten duet wciągnął i był tak przyszłościowy. No żart! Poczułam się oszukana, bo odkryłam nowy serial i po 3 odcinkach, które wywołały apetyt na więcej taka kiszka? Nie dziwię się, że nie przepchnęli kolejnego sezonu.

Ladykozaczko

Nie wiem, czy dobrze doczytałam, a potem widziałam na necie, ale I sezon miał naprawdę tylko 3 odcinki? Drugi miał 6, więc coś mi za mało... :P

zielonamila

Chodziło o to, że nie przepchnęli 3 sezonu. Drugi zmęczyłam do połowy w końcu. Ale drugi sezon to totalne dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones