PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684177}

Vicious

7,8 1 663
oceny
7,8 10 1 1663
Vicious
powrót do forum serialu Vicious

Genialny odcinek, żeby nie powiedzieć fenomenalny :)

ocenił(a) serial na 9
adamo001

A są może już do niego napisy?

anunia89

Widziałem jakieś 30 minut temu, że się pojawiły na napisy24. W mojej opinii ten odcinek i 5 to najlepsze odcinki :D

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Dzięki wielkie :) zaraz zabieram się za pobieranie napisów i oglądanie, tak czuje że ten specjalny odcinek jest świetny :)

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Faktycznie odcinek rewelacyjny :) zdecydowanie Penelope i Balthazar mieli swoje 5 minut :D

anunia89

Wszyscy byli przegenialni, żałuje tylko, że po 6 odcinków na serię :/

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Racja :) Ja tak samo żałuje , są krótkie więc nie zaszkodziło by gdyby ich było więcej, zresztą jakby dłuższe były to też nie miałabym nic przeciwko :) teraz czekać tylko na sezon 2

ocenił(a) serial na 9
anunia89

zdecydowanie odcinek świąteczny był fenomenalny ;D szkoda, że tak ciężko z napisami do tego serialu, praktycznie tylko 2 odcinki (1 i świąteczny właśnie) obejrzałam z napisami. Mimo iż nie szaleję, że znajomością angielskiego to pozostałe odcinki zrozumiałam bez problemów (no może z małymi) ale generalnie nawet nawet, wszyscy mówią mega wyraźnie! ;D oby więcej takich seriali było :)

Martynka_9

Ja mam napisy do wszystkich, więc nie wiem czy jakiś program nie znajduje. Ale faktycznie język nie jest aż taki trudny.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

O tak, zgadzam się, przegenialny :-) Penelope jest rozbrajająca :-)

kasiaosiedmiutwarzach

Każdy był świetny, ale, tak, Penelope była najlepsza, chociaż ona w każdym odcinku jest prze, ale tutaj przeszła samą siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones