PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Uroda wiadomo kwestia gustu a w tym poscie chodzi o Violette.Wiec jestem ciekawa jak chlopacy(dziewczyny tez a czemu nie xd) oceniaja urode glownej bohaterki.czy jest rzeczywiscie tak powalajaco piekna niczym Afrodyta wyjaniajaca sie z morskiej piany?Czy na prawde dech zapiera na jej widok i dziewczyny spada wasza samoocena?I wreszcie jesli nie Violetta to jaka chlopacy wam sie podoba a wy dziewczyny ktorej bohaterki uroda byscie nie pozalowaly?:)

ocenił(a) serial na 10
Princeska92

Patrz na mój avatar.

ocenił(a) serial na 3
Princeska92

Na wstępie zaznaczam, że jestem DZIEWCZYNĄ :D
1. Mi wzrasta samoocena, jak widzę jej brak bioder
2. Wzrasta mi samoocena, bo mi cały czas tylko rośnie, bo jestem zaczepista, ale tu nie o mnie
3. Ona ma baardzo rzadkie włosy...
4. ZA CHUDA!
5. Nogi ma jak patyki i chodzi bez gracji totalnie
6. Twarz ma ładną, nie da się ukryć
7. OKROPNY STYL! Kwiatki, falbanki i róż - rzygam tęęęcząąą!

Mi się najbardziej podoba uroda Naty (Alba Rico) oraz oczywiście pewnej włoszki Fran (Lodovica Comello). Jak na nie patrzę to moja samoocena drga i praawie leci w dół, no ale to jednak ja więc wiecie, za dużo nie poleci :D I jak widzę pannę V to mi w górę podskakuje nagle :D

Wgl. nie rozumiem, czzemu wszyscy faceci w studio w niej zakochani.

Od razu powiem, że Sebek na pewno będzie wychwalał Cami :D

KeThA

jestem dziewczyną ,i w początkowych odcinkach wydawała mi się bardzo ładna tak wyjątkowa . Lecz gdzieś pod koniec a nawet wcześniej 1 sezonu jak dla mnie zbrzydła i jej włosy wydawały mi się okropne takie rzadkie . A w sezonie ładna dziewczyna ale bez rewelacji ale za to Ludmiła jest piękna , za jej włosy bym dużo dała i jej figura dużo lepsza od Violetty i twarz też ma ładną choć czasami mi świnkę że tak powiem przypomina , Fran też mi się podoba ma ładny kolor włosów choć same włosy wydają mi się rzadkie jak u violetty choć może trochę grubsze ,i ma kobiece kształty ,uroczy uśmiech . Jak mam zrobić ranking naj dziewczyn ze studia to dla mnie
1. Ludmiła
2. Fran
3. Violetta (teraz mi się średnio podoba ale jest urocza i lepiej się ubiera niż w 1 sezonie i ma bardzo ładną twarz )
a jeżeli chodzi o śpiew (wiem ze nie na temat ale ok) dziewczyn ze studia to :
1. Fran (słuchałam jej na żywo i głos ma równie piękny jak w serialu ,i lepszy od Violetty)
2. Violetta (pewnie jakbym jej nigdy na żywo nie słuchała i kierowała się tym jak pięknie ma przerobiony głos w serialu to miałaby 1 miejsce lecz na żywo ma zupełnie inną barwę głosu jak dla mnie nie jest taki anielski ,delikatny ).
3. Ludmiła
ale to tylko moje zdanie .

KeThA

Zgadzam sie z toba we wszystkim lacznie z tym ze Fran jest sliczna.Ci samoocena drga jak widzisz wlasnie wlasnie Fran a mi jak widze Naty albo Ludmi.Bo kurcze co tu duzo mowic one sa piekne.Naty na pierwszym miejscu-hiszpanka,cudne loczki,zajebiaszczy styl,mila buzia,zgrabna... Ludmi od razu po niej...ale czarne wlosy Naty wygrywaja.

ocenił(a) serial na 3
Princeska92

No Naty wg. mnie jest najładniejsza <33

ocenił(a) serial na 10
Princeska92

Martina jest naprawdę ładna, a w prywatnym życiu jeszcze lepsza, bo nie ma tych dziecinnych ubranek i charakteryzacji dla dziecka. Jeszcze ładna jest Ludmi, Naty i Cami. :p Fran też zła nie jest, ale do gustu mi średnio przypada. ;x Może to przez jej charakteryzacje serialowa, bo tym się w tej chwili wzoruję.

Princeska92

Viola za chuda, serio nie chciałabym chodzic na takich dwóch patykach! z buzi jest ładna, ale mi osobiscie bardziej podoba sie Fran czy Ludmi (a zwłaszcza jej piekne nogi *.*)
z chłopaków chyba nie musze mówic kto mi sie podoba, awatar mówi sam za siebie ;p

karolina199

Ja nie wiem co wy chcecie od jej nóg. Aż takie patyki to, to nie są. xd

_Ariana

błagam cie, ona wgl bioder i ud nie ma

karolina199

No nie przesadzaj, ma uda i biodra, tylko że jest szczupła i nie widać tego aż tak bardzo. xd

_Ariana

wole nogi Ludmi są zgrabniejsze, zwyczajnie Violi mi sie nie podobaja

karolina199

Ja też nie mówię, że mi się podobają. Ja tam moje uważam za idealne... xdd

_Ariana

skromnie ;pp

karolina199

Wiem, jestem bardzo skromna. xdd

_Ariana

coz ja nie mam niestety nawet w połowie tak długich nóg jak naidealniejsze nogi Mercedes

karolina199

Oj tam, pewnie tylko tak narzekasz, a naprawdę masz fajne nogi. xd

_Ariana

moj wzrost nie daje mi nawet szans na długie nogi ;pp

karolina199

Tak nie zawsze jest, ja na przykład jestem niska (wreszcie trochę urosłam i już nie jestem najniższa xdd), ale mam długie nogi.

karolina199

Zresztą człowiek rośnie do 21 roku życia (masz mniej, nie? xd), więc jeszcze urośniemy we dwie. xd

_Ariana

nie za wiele urosłam przez 17 lat wątpie ze to sie zmieni przez nastepne 4 ;pp

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Z chłopaków kto? PRAWDA, że XABI?

KeThA

oczywiscie ze Xabi i Ruggero (nie bij!)

ocenił(a) serial na 3
karolina199

XABIIII! Chociaż wiesz podobać się może. Jestem z niego dumna <3

KeThA

no, nie zabieraj mi możliwosci podziwiania takze Rugerro ;p

ocenił(a) serial na 3
karolina199

nie zabieram możliwości PODZIWIANIA, będę go wystawiała raz na tydzień, no może dwa, przez 1.5 h w muzeum, żeby sobie dzieweczki mogły podziwiać :D

KeThA

co za wielkoduszność z twojej strony ;p

ocenił(a) serial na 3
karolina199

wieeem :D

Princeska92

LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII FOREVER *-*

Princeska92

martina jest piękna <3<3<3

ocenił(a) serial na 3
derylepl

To w końcu Ludmiła, czy Violetta? :D

derylepl

i naty wszyskie oprócz cami i leny

Princeska92

Ja, jako w pełni heteroseksualna obywatelka, widzę to tak:
1. Alba!!!!!!!!





































































































































...reszta świata:)

Nati2602

A z chlopakow Leon(ja nie moge jak on wygladal jak mial dzisiaj fryzure te uniesione wlosy ahhh rozmarzylam sie).Widzialam pare prywatnych fotek Facundo...fajnie wyglada:).Ogladalam filmiki z Marco i wydaje sie slodki.A ze starszych to German i Pablo:)

Princeska92

Viola jest z twarzy bardzo ładna chociaż na początku mi się wydawała jakaś ładniejsza nie wiem czemu. Nie lubię jak codziennie nosi takie proste włosy (tak jak ostatnio) bo wydaje mi się że w kręconych jakoś lepiej wygląda :) co do innych to uwielbiam włosy Ludmiły i Camili też tak czasem fajnie się ułożą i Naty ma bardzo fajną urodę :)

ocenił(a) serial na 7
Princeska92

jest bardzo ładna,podobało mi się jak miała lekko podpięte włosy tak jak na poczatku sezonu :) ale w 2 sezonie nie podoba mi sie juz jej fryzura i makijaż.

Aselka

Moim zdaniem na początku 1 sezonu była piękna ale jakoś pod koniec 1 pierwszego jak miała takie proste włosy to mi się za bardzo nie podobała . a w 2 to już nie bardzo ,choć fajnie się ubiera ,ale nie wygląda już tak pięknie jak kiedyś .

ocenił(a) serial na 7
Mia18889

Dokładnie ta zmiana nie wyszła jej na dobre ale to tylko moje zdanie :)

Princeska92

Martina jest ładniejsza od Violetty :D Tak samo jak Lodovica jest ładniejsza od Fran ;p
Violetta nie jest taka zła, ale ma okropne włosy ;/
Dla mnie najładniejsze są Ludmiła i Camila ;3

ocenił(a) serial na 6
Princeska92

Violetta nie jest pięknością. Ma taką lisią twarz i okropną figurę ;p Zupełnie mi się nie podoba w przeciwieństwie do pięknej i przesłodkiej Naty <3 Chociaż w 2 sezonie jakoś zaczęła kombinować z włosami i średnio jej to wychodzi. Zaraz po niej jest Francesca, ale prywatnie, w serialu te jej przylizane włosy strasznie ją oszpecają. Ludmila ma najlepszą figurę, jest wysoka i smukła, a za jej włosy można by zabić ;p

użytkownik usunięty
Princeska92

No więc...
Jestem Dziewczyną, a wady Violi mogę wymieniać bez końca.
1.Strasznie chuda, ale się nie dziwie. To jest tak; Idzie na śniadanie, siada, bierze gryz chleba, tata ją wkurza, mówi: chodź Angie, i wychodzi.
2. Jej włosy - bleeeeeee. Lepsze kręcone, na 100 pro.
3. Owszem ładna, ale jak dla mnie jest przeciętna, tak samo śpiew. Kolejna dziunia ze Studia.
4. Bioder brak, a to mi nie w smak. Poetą jęstę<333
5. Styl. Gdy ją widzę rzygam tęczą, i sram tęczą. Wstążeczka, falbaneczka, sukieneczka, kolanówki, sromki poziomki. A jeszcze te skarpety do butów. Ja bym mogła się tak ubrać, ale najpierw niech mnie ktoś ogłuszy.


Autorka, tego tekstu, w żaden sposób nie chciała urazić fanek Martiny Stoessel...

ocenił(a) serial na 10
Princeska92

najładniejsza jest Clarii a potem Alba a reszta za nimi w tyle (chyba że Marcedes i Martina buźke to ma śliczną)

violetta_fan12

jak dla mnie nasza viola jest strasznie przeciętna. Niczym się nie wyróżnia ani urodą talentem zresztą też nie . Z dziewczym w studio moim zdaniem najładniejsza jest franceska i nati a vioka daleko za nimi
Jej ubiór to totalna porażka
Nie wiem czemu każdy chłopak zakochuje się we Vioce może dlatego że jest muzyką. nasza niezdecydowana viola co ma nogi jak patyki i w tańcu wije się na wszystkie strony

ocenił(a) serial na 10
Gosia1_7

No oczywiście, jak się można w Vilci nie zakochać, ona jest przecież muzyką <33

ocenił(a) serial na 10
violetta_fan12

Popieram chociaż mnie podoba się jeszcze Lodo ;)

ocenił(a) serial na 10
KarolciaLovciaDielari

Lodo jest ładna, ale jest najładniejsza, ma w sobie urok i czarujący uśmiech ale jej stylizacja w Violetcie nie bardzo mi przypada do gustu xDD

Princeska92

Zależy czasem wygląda bardzo ładnie, czasem przeciętnie, czasem brzydko. Zależy od fryzury. Ogólnie to z twarzy Martina jest ładna, jednak ma straszną figurę.
Ludmila ma piękną figurę, twarz ma dosyć ladną, ale taką prosiaczkowatą :D
Ogólnie najladniejsze są Naty i Fran! Ogólnie najlepsze bohaterki
Angie jest bardzo ładną kobietą :)

Princeska92

Zobaczmy:
1.Rzadkie, proste włosy, w II sezonie zniszczone, ale w początkowych odcinkach były cudowne. Jednak włosy Cami są najcudowniejsze <3
2. Duże oczy, za co plus <3 Niestety czasem wydają się krzywe
3. Za duży nos.
4. Brzydki uśmiech
5.Brzydki podbródek
Mimo to podoba mi się z twarzy :D
Co mi się nie podoba w figurze?
Krzywe nogi, brak bioder, szerokie ramiona
Nie podoba mi się też styl, ale czasem spoko się ubierze ^^


ocenił(a) serial na 3
Princeska92

Według mnie jest całkiem ładna, ale nie najładniejsza.

ocenił(a) serial na 2
Princeska92

Jak już pisałam wielokrotnie, nie podoba mi się Violetta i to nie tylko dlatego, że jestem dziewczyną. Uważam, że jest za chuda, ona ma takie uda jak ja łydki :/ No i brak jej wdzięku w poruszaniu się, stawia krzywo nogi i garbi się prawie jak Tomas. Włosy też nic nadzwyczajnego. Jedyne oczy ma ładne, takie sarnie ;) Z dziewcząt najbardziej podobają mi się, rzecz jasna, Naty i Fran. Naty, bo ma śliczną buzię i te jej włosy, za takie loki dałabym się pokroić, gdyby jeszcze były trochę dłuższe to już szczyt moich marzeń. Fran jest w ogóle piękna, ma taki sympatyczny uśmiech, piękne oczy, nos, wszystko, jedynie włosy trochę cienkie i brwi jakoś tak dziwnie wyskubane. Ludmiła ma świetne nogi, Camila włosy, a Angie najpiękniejszy uśmiech ever ;)

ocenił(a) serial na 2
tears_in_heaven

Zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones