Wąż

2021 8 odcinków
Wąż
7,4 9 579
ocen
7,4 10 9579
3 460
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":847956,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Serpent-2021-847956/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Wąż
 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  Sam dużo podróżuję i zawsze jestem zaskoczony ludzką naiwnością, chociaż jak ktoś przytomnie z kręgu moich znajomych określił- kiedyś były inne czasy :) Bardzo dobrze pokazane realia lat 70ych, świetny Tahar Rahim (polecam go obejrzeć w Proroku) i niesamowita historia, gdzie głównym bohaterem powinien być ten nieustepliwy Holender, a nie ,,wąż" :) jednak sprawidliwość istnieje - brawo!

 • joker_mroczny_rycerz ocenił(a) ten serial na: 10

  nieSEZONOWI_youtube Polecam również film Main Aur Charles (2015) o tym mordercy.

 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  joker_mroczny_rycerz O dzięki, na pewno skorzystam :)

 • Pavlo1337 ocenił(a) ten serial na: 8

  nieSEZONOWI_youtube faktów to tutaj akurat prawie żadnych nie ma, jest to bardziej historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  Pavlo1337 Możesz podać jakieś przykłady, które mówią, że faktów to tu nie ma żadnych? Musiałbym skonfrontować to co napisałeś z rzeczywistością, ale aż tak bardzo mi na tym nie zależy, żeby poświecać czasu temu psycholowi Sobchrajowi :) Sam sugerowałem się tym co zostało powiedziane na początku filmu

 • per333 ocenił(a) ten serial na: 7

  nieSEZONOWI_youtube Skąd wiesz, jakie były realia lat 70? Z ciekawości pytam? Podróżowałeś wtedy po świecie?

 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  per333 Jaki ciekawy :D:D:D brawo, jakbyś zgadł:) Gdybyś odszedł czasem od komputera i wyszedł do ludzi to może też byś coś zobaczył ;)

 • per333 ocenił(a) ten serial na: 7

  nieSEZONOWI_youtube W latach 70. odszedłem od komputera i coś tam widziałem ;) Ty również?

 • nieSEZONOWI_youtube Lata 70te , mamy 2021 czyli ok 50lat temu ,skoro podrózowałes po swiecie w tamtych czasach to masz jakies 70-80lat :):):)

 • nieSEZONOWI_youtube Myśle, ze gdyby akcja działa się w 21 wieku, to tez zapewne znaleźliby Ci „naiwni”, ludzie są ufni i nieufni - mało kto zakłada, ze właśnie rozmawia z morderca. Z pewnością sam wąż spotkał dużo więcej potencjalnych ofiar, które były czujne i nieufne, ale z oczywistych przyczyn nie opisywano tego w serialu.
  Natomiast sam serial - genialny, porządnie zrobiony, mocny..

 • tatiana_filmweb ocenił(a) ten serial na: 6

  nieSEZONOWI_youtube Moim zdaniem bohaterem jest Holender, ale serial, niestety, cierpi na to samo, co film Main Aur Charles; Sobhraj jest zbyt antypatyczny, żeby można było uwierzyć w to, że był w stanie wzbudzić zaufanie tylu osób, nakłaniać wielu do przestępstw i rozkochiwać w sobie te wszystkie kobiety. Charles Sobhraj był czarujący i charyzmatyczny, a przy tym przebiegły, czego serial nie pokazuje (jest to najsłabiej napisana postać). Z jednej strony rozumiem dlaczego nie chciano się na nim zbytnio skupiać, bo sama uważam, że nie należy robić celebrytów z morderców, ale też przez to historia wiele traci. Poza tym uważam, że za szybko to skończyli, w pośpiechu i po łebkach, wprowadzając jakieś dziwne stwierdzenia w stylu, że w Indiach go uwielbiają (ciekawe niby za co). A tymczasem, podobnie jak wcześniej w Tajlandii, indyjscy strażnicy byli po prostu przekupni.

 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  tatiana_filmweb Tatiano po tym co napisałaś muszę się zaglębić bardziej w film Main Aur Charles, bo może być tylko ciekawiej :) fajny komentarz, dzięki

 • tatiana_filmweb ocenił(a) ten serial na: 6

  nieSEZONOWI_youtube Cieszę się. Miłego seansu!

 • barbara_a_werner ocenił(a) ten serial na: 9

  nieSEZONOWI_youtube Dodatkowo cichą bohaterką jest Lawana, sekretarka Knippenberga :D Każda ich wspólna rozmowa i sposób, w jaki Lawana wspiera działania swojego przełożonego - miód!

 • nieSEZONOWI_youtube ocenił(a) ten serial na: 9

  barbara_a_werner Zgadzam się :) umiejętnie balansować w takim nieprzychylnym środowisku, jakim była ambasada to nie lada sztuka. Myślę też, że gdyby była Holenderką to nie mogłaby tak swobodnie załątwiać różnych spraw z miejscowymi (np z policją).