PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835082}

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

The Lord of the Rings: The Rings of Power
5,2 30 302
oceny
5,2 10 1 30302
5,4 16
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Śmierć?

ocenił(a) serial na 2

Jako Fan sagi Jacksona życze serialowi jak najgorzej by stał się klapą, porażką i idiotycznym pomysłem.
Amazon nie przebijecie 17 oscarowej trylogii sorry to nie wykonalne.
Podobnie zresztą życze twórcą rebootu Titanica Camerona.

PrimalElf1512

Ale dlaczego? Ten serial to nie będzie nowa wersja filmów...

ocenił(a) serial na 2
bartoszcyc8

Mówię to bo wersji Filmowej nic nie przebije. Dlatego ja jestem na nie na ten serial lepiej by było gdyby zajeli się Silmarillionem bo bardziej zasługuje na serial a nie po raz drugi Lotr tylko z gorszą obsadą i budżetem typowo serialowym. I dlatego ja nie wierze że ta inkarnacja Lotra może wypalić i podobnie rzekome plany na reboot Titanica Camerona który powstaje po uj skoro oryginalna wersja jest nie do zestarzenia się pod każdym względem (Oglądałem na blu ray drugi raz w życiu i wiem co mówię) a Lotra trylogie mam na dvd i też nie ma co poprawiać bo wygląda genialnie dzisiaj. A poza tym czy Amazon to miał jakiś sukces na końcie poza tą Adaptacją Komiksu o podróbce Supermana która bezczelnie ma tytuł Invincible nie czytałem komiksu wiem ale ja tak to postrzegam.

ocenił(a) serial na 2
bartoszcyc8

Jakieś pytania jeszcze?

PrimalElf1512

Tak, głupi jesteś czy co?

ocenił(a) serial na 2
bartoszcyc8

Czy ja cię uraziłem czy co?

PrimalElf1512

Ale wiesz, że ten serial to cząstka Silmarillionu? Rozgrywa się w drugiej erze, w momencie wykucia pierścieni władzy, upadku Numenoru itd.

ocenił(a) serial na 2
sp4wn_sp4wnersiak

A tego nie wiem po tytule serialu myślałem że będzie powtórka z historii Lotra tylko jako serial

ocenił(a) serial na 5
PrimalElf1512

Myślenie nie jest twoją mocną stroną, co?

ocenił(a) serial na 8
PrimalElf1512

Nie rozumiem. Życzysz tej produkcji jak najgorzej, bo nie chcesz oglądać czegoś lepszego?

ocenił(a) serial na 2
pachomir

Jackson zrobił najlepszą adaptacje Lotra jakiej nigdy nie było i lepszą od książek bo wywalił niepotrzebne idiotyzmy jak Bombadila chociażby czy to że na koniec Saruman przeżył to wszystko i Hobbici robią powstanie. A poza tym Zachwyty, Recenzje, Oscary mówią same za siebie że mamy nieśmiertelny klasyk a teraz w erze rebootą czy kolejnych wersji jakiejś historii będą robić z góry badziewia które będą tylko zarabiać i tyle. Więc będzie z dupy Serial Amazonu czy Disney który planuje Reboot Titanica Camerona po uj skoro oryginał się trzyma genialne. I skazuje te projekty na porażkę tak jak każdy kto usłyszy że coś takiego powstaje. I NIE CHRZAŃ MI TU ŻE NIE CHCE OGLĄDAĆ LEPSZEGO BO FILMY ZROBIŁY SWOJE I WSZYSCY SĄ ZGODNI ZE SOBĄ A CI INNI KTÓRZY UWAŻAJĄ INACZEJ TO ZOSTANĄ ZAPOMNIENI W MIK I PRÓBUJ MI ZAPRZECZAĆ BO WIEM CO MÓWIE I KAŻDY FAN KINA CI POWIE.!!!!!!

PrimalElf1512

Nikt nie twierdzi, że oryginał Jacksona pod tytułem Lotr nie jest arcydziełem. Osobiście jestem fanem i oglądałem go niezliczenie wiele razy, ale serial, jak już było wspomniane, będzie się dział w drugiej erze i opisywał inna historię. Dla mnie takiego typu seriali może być bez liku. Tak samo dzieje się z Grą o Tron, też powstaje prequel opisujący inną historię i powstanie ich bodajże kilka i nie muszą przebić pierwotnej historii i tak będę je oglądać, bo lubię ten gatunek i kibicuję każdemu takiemu projektowi.

ocenił(a) serial na 2
rewol

Ok rozumiem co masz na myśli.

ocenił(a) serial na 2
pachomir

Czy ty w ogóle wiesz co się za od#dol dzieję na planie tego serialu?!

ocenił(a) serial na 2
pachomir

Oj wybacz pomyliłem komentarz

ocenił(a) serial na 7
PrimalElf1512

Wszystko wspaniale, ale serial nie adaptuje i nigdy nie adaptował trylogii a jak już to adaptuje SIlimarilion i Nieskończone opowieści. Sugeruje poczytać, poznać nieco temat zanim się zacznie skrzeczeć. To jest wiedza publicznie znana od 3-4 lat, skoro masz czas na wylewanie żółci w internecie to masz czas na porządny research. A tutaj taki nawet nie był wymagany.

ocenił(a) serial na 2
Kuba_Marciniak

Tylko jest jeden problem. Nie mają praw do Sillimarilionu.

ocenił(a) serial na 2
PrimalElf1512

Wiecie co? Nie chce mi się więcej pisać o tym serialu pisać.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
PrimalElf1512

A ja ci życzę raka w mózgu :)

PrimalElf1512

Twórcom* nauczcie się języka polskiego analfabeci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones