Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 3

Adar

1h 9m
5,4 2 595
ocen
5,4 10 1 2595
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e3

... żeby ten serial komukolwiek się spodobać. To się dosłownie ogląda jak Fast i Furious lol.

ocenił(a) serial na 1
JimboYCS

Szybcy i wściekli to przy tym czymś kino wysokich lotów.

ocenił(a) serial na 7
JimboYCS

Mi się podoba, a nie jestem na pigułkach. Dziwne, że każdy ma inny gust co?

ocenił(a) serial na 2
SRINTKILL

To obejrzyjmy wspólnie John Wicka 4, bo też od czasu do czasu lubię oglądać dobre filmy akcji.

ocenił(a) serial na 3
SRINTKILL

Niektórym podobał się ostatni sezon Gry o tron =], niektórzy lubią Plebanie czy Klan itd

ocenił(a) serial na 7
Delgados

I co w tym złego?

ocenił(a) serial na 2
SRINTKILL

Nic złego, tak samo nie ma nic złego w ludziach którzy mają 70 IQ, żyją sobie, i dobrze, póki nie każą mi bym był jak oni

ocenił(a) serial na 7
Maximus_13

Hehe. Wydaję mi się, że ludzie twojego pokroju mają złudzenie ponadprzeciętności.

ocenił(a) serial na 2
SRINTKILL

Nie, Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, uważam się za przeciętnego człowieka lecz pisałem o takich, z tego co widać, jak Ty, blisko dolnej części skali

ocenił(a) serial na 7
Maximus_13

Nie ma nic złego w tym, że komuś podobała się niania, ale to chyba serial dla ludzi z dolnej skali IQ...

ocenił(a) serial na 2
SRINTKILL

Masz rację, zgadzam się, w końcu oceniałem ponad 15 lat temu jako 23 latek bodajże

ocenił(a) serial na 2
SRINTKILL

Tfu 13 latek. Uwielbiam te marne próby podejscia

JimboYCS

A co jest złego w F&F?

ocenił(a) serial na 2
John_Shepard

XDXDXDXDXDXDXD

JimboYCS

Aha, no ciekawa opinia, poparta rzetelnymi argumentami xD

ocenił(a) serial na 2
John_Shepard

Tu nie ma po co się rozpisywać na temat F&F. Kto ma więcej IQ od tostera albo ziemniaka wie jakiego typu kina jest owa seria. Chłam.

JimboYCS

niestety czytając wpisy @John_Shepard to takim właśnie tosterem jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones