Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy sezon 1, odcinek 8

Złączeni

Alloyed 1h 12m
6,2 1 815
ocen
6,2 10 1 1815
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e8

Bo drugi będzie też epicki i też będzie "bezcześcił" Tolkiena.

użytkownik usunięty
kgibas666

Wow doskonałe odwrócenie kota ogonem. Może mam zazdrościć wam, że nie podobał się film? Dosłownie rwę włosy z zazdrości, że nie zawiodłem się na filmie jak ty. Zazdroszczę tej smutaśności.

Na marginesie - mam ponad 40 lat, pierwszy raz czytałem Władcę w wieku 8 lat. Śródziemie jest ze mną prawie całe życie w książkach, filmach i grach komputerowych. I cieszę się każdą produkcją z tego uniwersum. I mam głęboko w dupie to, że komuś nie podoba się ostatni serial. Ty wy tracicie, nie ja.

ocenił(a) serial na 1

"mam głęboko w dupie to, że komuś nie podoba się ostatni serial" jakoś ci nie wierzę. gdyby tak było nie wypisywał byś tu tych głupot. twoje zachowanie można porównać do wejścia do kościoła i przekonywania zebranych tam iż jezus nie istniał a biblia to tylko takie bajki dla dzieci. albo do pójścia na konwent fanów komiksów o batmanie i przekonywania ich że są śmieszni bo interesują się książeczkami z obrazkami.... w sumie można, tylko że to dziecinne zachowanie i w sumie, po co???
druga sprawa: "Dosłownie rwę włosy z zazdrości"... nie, nie dosłownie... ale jak najbardziej przeszkadza ci że komuś innemu serial się nie podoba. głównie to jest dla ciebie powodem wypisywania tu tych naiwnych postów. ja np. lubię kino exploitation i zupełnie nie przeszkadza mi w cieszeniu się nim fakt że większość forumowiczów na FW ocenia je bardzo nisko i nazywa "gniotami" lub "kinem klasy z", nie będę nikogo przekonywał. nie wszystko jest dla wszystkich.

użytkownik usunięty
kgibas666

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Traktujesz LOTR jak biblię, Tolkiena jak Boga. W tym tkwi twoja fundamentalna walka z ROP i z ludźmi, którym się serial spodobał.

ocenił(a) serial na 1

...mówię o sytuacji... nie o sobie. osobiście nie uważam się za fana Tolkiena. znam i lubię jego twórczość (dalece, nie całą) ale do "fana" to mi jeszcze sporo brakuje. a tak w ogóle to widzę że masz spory i problem z tym kiedy ktoś coś lubi czego ty nie i na odwrót....... dość dziecinne (ps. żadnej "walki" z ROP nie prowadzę, chyba że dla ciebie samo negatywne ocenienie jest już walką. to jak to jest? czy na tym świecie już trzeba lubić wszystko? a jeśli nie, to nie wolno nawet o tym mówić??? )

ocenił(a) serial na 1

Tolkien nie był bogiem, a Władca pierścieni i Silmarilion nie są jakimiś ostatecznymi dziełami gatunku ludzkiego. Niemiej Tolkien stworzył świat piękny i spójny, czego o produkcie amazońskim zdecydowanie nie da się powiedzieć.

użytkownik usunięty
phoebe_Freja

Ten piękny i spójny świat widziałem zarówno w LOTR, Hobbicie i ROP. Ty nie? Jaka szkoda...

ocenił(a) serial na 1

pomyliło ci się... "ładne widoczki" to jeszcze nie "piękny i spójny świat". "świat" w opowiadanej na ekranie "historii" to coś znacznie, znacznie więcej niż "widoczki" z komputera....

ocenił(a) serial na 1

czterdzieści lat, to ty będziesz miał za 25 lat

użytkownik usunięty
Arkadiusz_Jarczewski

Chciałbym byś miał rację.

ocenił(a) serial na 1

A to ja przeprasza, nie wiedziałam. Jak na 10-latka, to nawet trzymasz poziom.

użytkownik usunięty
phoebe_Freja

Biorę to! Back in time! W sumie wolałbym być szczęśliwym 10 latkiem, niż zgorzkniałą smutaską.

ocenił(a) serial na 3

Johna Wicka 2 oceniłeś na 3/10. Dlaczego jesteś smutasem zamiast rozkoszując się filmem? Przecież tam są dobre efekty, sceny walk i muzyka to jak śmiałeś dać mniej niż 9/10 temu epickiemu filmowi akcji?

Czyżby coś ci się tam nie podobało?
Tobie?! Chyba jesteś zgorzkniały.

ocenił(a) serial na 1
phoebe_Freja

"uroczo niewinne" są te ich "argumenty" odnośnie wieku, po czymś takim od razu wiadomo z "kim" się rozmawia :)

użytkownik usunięty
kgibas666

Mi wystarczy tekst "ocenił(a) ten serial na: 1" przy nicku. Nie trzeba rozkminiać wieku.

ocenił(a) serial na 1

no widzisz jak się różnimy... ja tam zawsze wolę zamienić choć kilka słów i dopiero wyciągać wnioski. ocenianie po pozorach też jakoś tam świadczy o człowieku :)

ocenił(a) serial na 3

królestwo składające się z 3 wiosek i jednej karczmy jest szczególnie epickie.

ocenił(a) serial na 1
Smok_Eustachy

epicka to była wieża,trzymająca się na sznurku

ocenił(a) serial na 8

Brawo! Obejrzałem, spodobał mi się, oceniłem. Z hejterami absolutnie nie ma co dyskutować - odpowiadając takim dajesz tylko pożywkę. Każdy film rozebrany na czynniki pierwsze będzie mieć jakieś braki. Tak jak napisałeś - ogladając miałeś frajdę i to się liczy. Typowe zagrywki hejterow typu co dokładnie tam było fajnego dają im pole do pseudopopisów. Jeżeli coś sie spodobało to od tego jest właśnie ocena w pkt.1-10. Swoją drogą ciekawe czemu ci Wielcy Fani Fantasy nie zjechali innych dużo gorszych pozycji ostatnich lat haha! Pozdrawiam i życzę jak najmniejszego kontaktu z trolami internetu!

ocenił(a) serial na 2
seba1978

Popieram niekarmienie trolli.
Zniechęcasz do przedstawiania swoich racji. To po co w ogóle publicznie przedstawiać swoje zdanie?
O kim piszesz? O mnie? Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie wyjaśnię.

ocenił(a) serial na 1
seba1978

...ach te pseudo-popisy internetowych trolli rozbierających "produkcje" na czynniki pierwsze by sprawdzić czy nie ma tam jakichś "wad". wychodzi na to że w XXI wieku myślenie jednak zaczęło "boleć" :)

ocenił(a) serial na 5

No na pewno ty wiesz lepiej niż właściciele praw do całej twórczości pisarza. Typowy szczekający i warczący NONAME. TFU. Fundacja wraz z synem Tolkiena (już zmarłym) uczestniczyła w procesie kreatywnym prac. Amazon wygrał ofertę, mimo konkurencji HBO i Netflixa., właśnie przez ten zapisek. Tak więc, go to hell.

ocenił(a) serial na 3
Iron_Heart

właściciel praw do utworów autora nie koniecznie jest fanem autora - mozna być właścicielem fabryki samochodów i za cholere nie wiedzieć jak powstają :D

ocenił(a) serial na 3
Iron_Heart

Piszesz:
"No na pewno ty wiesz lepiej niż właściciele praw do całej twórczości pisarza."
Nikt nie ma praw do "całej twórczości" Tolkiena. Proces "kreatywny" prac... Christopher zmarł i nie ma już zbytnio komu chronić dorobku ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones