PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 766
ocen
5,9 10 1 55766
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Piszcie

ocenił(a) serial na 10

sobie co chcecie ale dla mnie włatcy móch są znacznie lepsi niż sout park

OLIN1

Niby w czym lepsi? Jakieś argumenty mógłbyś podać.

ocenił(a) serial na 10
Xir

prze de wszystkim jest to serial polski co jak dla mnie już jest zaletą , ma mniej wulgaryzmów, i w ogóle jest ciekawszy

OLIN1

Co do wulgaryzmów przyznam ci racje ale pamiętajmy ze South Park ma specyficzny humor no i jest to serial dla dorosłych .Według mnie Włatcy móch skończyli się po 3 sezonie co prawda nigdy to nie był serial wysokich lotów ale później było coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 8
Xir

Spójrz na to z innej strony.SP ma hamerykański humoer,WM ma polski :D

ocenił(a) serial na 4
OLIN1

Chociaż jesteś w bardzo głębokim błędzie, to jednak masz do niego prawo. Co nie zmienia faktu że ten serial w zestawieniu z SP jest dnem. A wiem co mówię bo kiedyś przed poznaniem SP niemal uwielbiałem WM.

ocenił(a) serial na 7
tc1987

Miałem tak samo .... powiem szczerze dalem ze to lubie, ale ocenialem tylko 4 pierwsze sezony i tyle. potem to juz nudne sie robilo ale SP LEPSZE

OLIN1

Porównując władcy much do South Parku to tak jakbyś porównywał gówno do diamentu. Nie widzę nic zabawnego w serialu który jest tworzony z myślą o gimnazjalistach, którzy nie umieją nawet poprawnie napisać swojego nazwiska.

ocenił(a) serial na 10
Kamarloot

No nie wiem czy "gówno" miało by taką oglądalność. A poza tym włatcy móch to serial dla dorosłych czyli raczej nie dla gimnazjalistów nie wiem skąd wziąłeś taką informacje

OLIN1

A ja jestem licealistą i oglądam ;P I ogólnie zgadzam się z tobą. SP jest za bardzo kontrowersyjne, a WM potrafi naprawde mnie rozśmieszyc XD I odrazu ide radośnie do szkoły;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones