Włatcy móch (2006-2011)
Włatcy móch: Sezon 4 Włatcy móch Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Włatcy móch (2006-2011)

Pochót

7,7 153
oceny
7,7 10 1 153
Włatcy móch
powrót do forum s4e1

Co myślicie o odcinku 4x01 (Lekcja 25)? Jak wam sie podobał?

SzOpMaN

4x01? jesteś pewny, że to są poprawne oznaczenia? Bo ja słyszałem tylko o 2 seriach WM a nie o 4 co można wywnioskować z twojego posta

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

Żałosna podpucha... Na lekcję 25 musimy poczekać, na razie nie będzie nowych odcinków WM w tv...

ocenił(a) serial na 7
Orzi

Wiadomo już kiedy zostanie wyemitowana nowa seria?

ocenił(a) serial na 10
seemann19

Niestety nie, radzę uważnie przeglądać telegazetę :) . Ale wydaje mi się, że najwcześniej w sierpniu...

Orzi

Sorryza pomylke ale nieewidzialem wczoraj WM i zdawalo mi sie ze puszcza 4x01 a nie 1x01

A pozatym chcialbym odpowiedziec an pytanie Gotfater- niee bylo tylko 2 serii.1 sezon zakonczyl sie na 10 lekcji, 2 sezon na 20 a 3 sezon na 24 lekcji

Sorry jeszcze raz a temat nieważny aż do odcinka 4x01 czyli lekcji 25

SzOpMaN

Co do sezonów, jeżeli mam polegać na wikipedii to autorzy zaprezentowali ciekawy zabieg przeskakując w liczeniu sezonów numer 3 i dzięki temu mamy s1, s2 i od razu s4 ;) Ale mam nadzieję, że potem pojawią się kolejne odcinki bo kończyć taki fajny serial na 34 odcinkach...

Betewu

Informacje an temat sezonów są na www.wlatcy.moch.vc.pl

Poza tym na wikipedii kiedys bylo dobrze jesli chodzi o numeracje sezonow ale ktos cos im zamieszal

SzOpMaN

a pozatym 4 sezon ma miec 15 odcinkow czyli zakonczy sie na 39 odcinku a nie 31 jak pisze wikipedia

SzOpMaN

Znam już tytuł odcinka 4x01 czyli lekcji 25, mianowicie ma on sie nazywać "Rasistoska propaganda"(Tytułdo weryfikacji po emisji). Niestety daty emisji wciaz nieznam

SzOpMaN

na wikipedii pisze ze odcinek 4x01 obejzymy oko 20 listopada

SzOpMaN

TEMAT WZNOWIONY
Jak wam sie podobał odcinek 4x01 czyli Lekcja 25-Próhnica??

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

to jest odcinek 3x01, zobaczcie chociazby na wydania dvd serialu - sa tam wszystkie dotychczas emitowane odcinki (razem z tym, ktory nie byl w tv) i na okladkach jest napisane sezon 1 i sezon 2, nigdzie nie ma mowy o s03, bo ten sezon jest aktualnie emitowany.
co do odcinka, to byl taki sobie, naprawde brakuje w serialu mocnych dialogow, ktore zapadalyby w pamiec.. kiedys pare takich bylo, ale z odcinka na odcinek jest niestety gorzej. nawet Czesio juz sie nudzi. Moim zdaniem powinni bardziej w akcje serialu zaangazowac Andzelike, zeby nadala jakiejś pikanterii, troche oczywiscie trzebaby zmienic ta postac, ale byloby to dobre posuniecie moim zdaniem. albo moze wprowadzenie nowej postaci. w kazdym razie trzeba czegos, co odswiezyloby serial, bo powoli zaczyna juz ginac moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 8
han_lecter

Mi tam się podobał :P Szczególnie szczoteczka do zębów Czesia, 'Pater Noster' i to jego załapanie dowcipu na lekcji ;p

użytkownik usunięty
May_

Jeżeli jest tak, jak mówicie, czyli że 2 seria to odcinki od "Ałtobusu i suweniry" do "Memęto mori", to ta seria jest nie do pobicia. Jeśli chodzi o "Próhnicę" to był to taki sobie odcinek. Było kilka niezłych momentów, ale jeśli podzielić wszystkie odcinki tego serialu na 2 grupy, to ten będzie w tej gorszej. Mam tylko nadzieję, że powstanie odcinek, którego tematem przewodnim będą mundurki!

ocenił(a) serial na 4

"Próhnica" było niezłe (nie mówię, że najlepsze). Mam nadzieję, że będzie więcej takich w sezonie trzecim.

Ultor

Ogolnie caly sezon dobry
W niedziele bedzie juz odcinek 4x07

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

Ja uważam że sezon najsłabszy, genialnemu drugiemu nie dorasta do pięt, mógłby ew. powalczyć z pierwszym. Jedyny odcinek wybijający się ponad przeciętność to "Fluder".

Orzi

2 sezon i 3 sezon rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

a mnie tam Fluder nie przypadł do gustu... za to kosmata demokracja była super :P

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

Uwielbiam takie wypowiedzi poparte sensownymi argumentami - respekt.

ocenił(a) serial na 10
Orzi

to do mnie było ?? jeśli tak to zwróć uwagę na to, ze Ty również nie napisałeś dlaczego Fluder Ci się podobał....

ocenił(a) serial na 10
grafzero

Nie, Grafzero, to było do Szopmana, zauważ że nasze posty są na jednym poziomie, mój jest odpowiedzią na jego post. A Fluder mi się podobał, gdyż jako jedyny miał wartką, niezamulającą akcję i ciekawy rys fabularny.

Orzi

I mamy juz odcdinek 4x09
A doiero c oczlowiek czekal na 4x01

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

3 na 9, Szopman, 3 na 9... Ale i tak lepiej numerować lekcjami, nie będzie pomyłek i sprzeczek.

ocenił(a) serial na 8
Orzi

Szopmanowi nie wytłumaczysz, że białe jest białe :).

Loszo

mysle ze zeby sie z wami niesrzeczac jednak bede numerowal lekcjami i sezonami;D

ocenił(a) serial na 10
SzOpMaN

To jest sezon trzeci, no... Szopman wie lepiej od twórców? :D

Orzi

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy NARTY

www.wlatcy.moch.vc.pl Moje forum o WM

ocenił(a) serial na 8
SzOpMaN

Widać, że Twoje, w końcu nikt inny się na nim nie wypowiada :D

Loszo

Zrob lepsze cwaniaczku::/:/:/:/:/:/:/:/:/

ocenił(a) serial na 8
SzOpMaN

Lepszych bzdur od Ciebie na bank nie wymyślę, więc sobie daruję :P

Loszo

Wymien choxc jednom bzdurnom rzecz na forum moim

ocenił(a) serial na 8
SzOpMaN

Na samym początku wyskakujesz z tymi rewelacjami dot sezonów, jestem ciekaw skąd to wziąłeś. Później oddzielny temat dla każdego bohatera- po co? O ile przy czwórce głównych postaci, czy pani Frał lub Higienistce to jest jeszcze jakoś zrozumiałe, to na jaką cholerę wydzielać temat dla postaci, która pojawiła się raz czy dwa na przestrzeni przeszło 30 odcinków? Poza tym jak mogłeś zapomnieć o Przekliniaku? ;).

Loszo

o jakie rewelacje dot. sezonow ci chodzi????

SzOpMaN

www.prison.break.vc.pl
www.lost-zagubieni-by-shopa.phorum.pl
Moje strony o PB i Lost (Lost jeshcze niedopracowane)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones