PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463925}

W świecie Jane Austen

Lost in Austen
6,3 3 239
ocen
6,3 10 1 3239
W świecie Jane Austen
powrót do forum serialu W świecie Jane Austen

film, mimo iż jest pusty i dużo rzeczy nie trzyma się kupy, podoba mi się.
Dużo razy się śmiałam i zaczęłam fantazjować nad tym, co ja sama zrobiłabym będąc w tamtym świecie.
Najbardziej denerwuje mnie główna bohaterka. Nie pasuje mi zupełnie. Nie chodzi mi o wygląd (autorzy, jak mniemam, z pewnością chcieli skontrastować nasz świat z światem DiU) ileż o samo zachowanie. Amanda, przeczytawszy tyle razy dzieło Austen, powinna mniej więcej zaznajomić się z normami zachowań dopuszczalnymi w tamtym okresie. Chociaż troszeczkę.
Pan Darcy mile mnie zaskoczył, chociaż nie można porównywać tego z Darcy'ego z mistrzowską kreacją Colina Firtha.
Można się zdrowo pośmiać. Nie będę spoilerować więc odsyłam do youtube gdzie są umieszczone kolejne odcinki po angielsku (mówię to do tych, którzy oglądnęli I odc. w TVN Style ostatnio)

marta9002

mnie też podoba sie serial ;)
mimo ze odbiega od klasyki, a czasem sytuacje są niedorzeczne (tez nie moge spoilerowac, ale chodzi mi np o znalezisko Darcy'ego pod koniec 3 odc) to nie moge sie doczekac na mysl o kolejnym odcinku, bo wciagnelo mnie to. prawde mowiac zaluje ze ma to tylko 4 odicnki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones