PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144118}

W Królestwie Kalendarza

Yattodetaman
7,7 1 709
ocen
7,7 10 1 1709
W Królestwie Kalendarza
powrót do forum serialu W Królestwie Kalendarza

Po o.k. 15 latach od ostatnio zobaczonego odcinka wróciłem do Calendarmana
i się rozczarowałem.Każdy jeden odcinek opierał sie na jednym schemacie , Calendarman to oczywiście krzyżówka Supermana-Man w ith harmonica-Kazuyi , najbardziej podobał i podoba mi się w tym serialu robot którego zwą "Gwiezdnym królem".Dowcipy nie stoją na specjalnie wyszukanym poziomie ale od czasu do czasu można się uśmiechnąć , anime na pochmurny dzień jak znalazł ale schematyczność i przeiwdywalność tej produkcji odbiera satysfakcję w odbiorze , zresztą ten serial to parodia , parodia przeróżnych spraw ... 5/10

ocenił(a) serial na 8

dokladnie. ja mam podobnie, po 15nastu latach to juz nie to samo, ale niektore wrzuty naprawde zabijaja. obecnie dalbym rowniez 5/10 ale przez sentyment dam i 8/10. malolat wraca ze szkoly, rzuca torbe i wiadomo, ze leci caldnerman, yataman, gigi i cubasa na poloni1 :->

yeah.

Ja z tego serialu zapamiętałem głównie piosenkę tytułową, która bardzo mi się podobała. Wrzyna się w pamięć tak mocno, że wyrzucenie tego z głowy jest prawie niemożliwe.

ocenił(a) serial na 10

hmm moze wam po 15 latach sie nie podoba, ale zapominacie o jednym! byliscie dziećmi i wówczas ta bajka miał czar, miał blask i was hipnotyzowała ze czekaliście na kazdy jeden odcinek dzisiaj jestescie duzi i juz oczami dziecka na to nie patrzycie... wiec ja jej daje 10/10 jesli ma to trafiac do dzieci, a nie dorosłych...

ocenił(a) serial na 9
secundus

Na tle niektórych dzisiejszych bajek Calendarman to arcydzieło;)

ocenił(a) serial na 8
romana_gallas_zon

Hej, kiedyś na Polonii 1 leciała animacja, której tytułu nie mogę sobie przypomnieć, były to przygody chłopca, który za sprawą magicznego jojo zatrzymywał czas i trafiał do innego, bajkowego świata. Anima leciała dawno temu właśnie między Tygrysią Maską, Generałem Daimosem i innymi klasykami na których nie ja jeden się wychowywałem. Jeśli ktoś kojarzy ową animację, to proszę o tytuł, linka czy coś podobnego. Będę wdzięczny.

serwatyzm

Chłopak z jojo to tylko mi się kojarzy Yattaman ale to chyba nie to.?

ocenił(a) serial na 8
MotherHedgehog

Yataman?

http://www.youtube.com/watch?v=MdaAIhqICzU

serwatyzm

fantastyczny świat paula... oj, tworcy musieli...

ocenił(a) serial na 8
poslo

Tak, fantastyczny świat paula, znalazłem kilka odcinków w słabych kopiach. Jednak lepsze to niż nic... :)

romana_gallas_zon

I ten Japoński humor. To był poprostu szok kulturowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones