W głębi lasu: Sezon 1 W głębi lasu sezon 1, odcinek 6
odcinek W głębi lasu (2020)

W głębi lasu | Długa droga do domu

Long Way Home 55m
6,8 897  ocen
6,8 10 1 897
W głębi lasu
powrót do forum s1e6

Na S2 zostaje wyjaśnienie min takich pytań jak:
1. Jak KRZYSZTOF odnalazł Artura? No bo Goldsztajna to bez problemu. Czy wystarczyły stare zdjęcia z obozu plus zapisy z kamer w całej Polsce? Krzysztof był dość sprawny w temacie, skoro odnalazł gdzieś "w chmurze" film Pawła z żoną, który nagrała nie zakryta kamerka w komputerze..
2. Jak Krzysztof napuścił Artura na Dawida tak, że Dawid zabił Artura? Jakich nacisków musiał Krzysztof użyć na Dawida, żeby nacisnąć na już kompletnie złamanego człowieka u kresu życia, żeby ten zamordował z powodu tak STAREJ sprawy? A może to nie Dawid zamordował Artura, tylko pozbywał się ciała?
3. Azjatka Ming Li była obecna 3x w filmie: 1. zakręciła się wokół Artura i może coś mu narzuciła do myślenia, 2. była słupem w transakcji zakupu działki i 3. podrzuciła opowiadanie o obozie do Laury, żeby (?) ta odnalazła ponownie Pawła.. Za każdą z tych 3 akcji stoi Krzysztof..
4. Czy Krzysztof odnalazł też Kamilę w klasztorze? Czy jakoś na nią naciskał?
5. Czy na pewno to ojciec Pawła zamordował matkę Pawła? A może to np. Dawid? Czy szkielet z wody to na pewno matka Pawła? Co się stało z matką Lary przed obozem? Może ten wątek by uzasadniał mord Dawida na Arturze? Bo to faktycznie dobry powód do "wyciszenia sprawy"..
6. Czy wątek z polonezem kłusowników i ludźmi snującymi się wokół obozu po nocach w Sez1Ep1 coś wnosi do tematu? Może ten wątek sięgał w jeszcze większą przeszłość i trzeba było go przykryć zabójstwem Moniki i Daniela?

ocenił(a) serial na 6
bajmic77

Szkielet raczej należał do matki Pawła, przecież znajoma pani patolog przeprowadziła badanie DNA. A "ludzie snujący się wokół obozu" - Paweł po prostu był świadkiem, jak Goldsztajn i Malczak wymykali się na schadzki. Scena kiedy ich podpatrzył - po prostu raz widząc że ktoś się "snuje wokół obozu", poszedł za tymi postaciami.