Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:21

Zobacz W głowie Billa Gatesa zwiastun

MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

2019 52 min.
7,4 3 711
ocen
7,4 10 3711
965
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"838533","linkUrl":"/serial/W+g%C5%82owie+Billa+Gatesa-2019-838533","alt":"W głowie Billa Gatesa","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/85/33/838533/7897326.2.jpg"}
Historia życia Billa Gatesa, który nieustannie poszukuje rozwiązań najbardziej złożonych problemów na świecie.
{"years":[2019]}
3
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/W+g%C5%82owie+Billa+Gatesa-2019-838533/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/838533","link":"/serial/W+g%C5%82owie+Billa+Gatesa-2019-838533/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/838533","link":"/serial/W+g%C5%82owie+Billa+Gatesa-2019-838533/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
W głowie Billa Gatesa
W głowie Billa Gatesa (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 2:21
W głowie Billa Gatesa | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Serial Ten składający się z trzech części dokument stanowi dogłębną analizę zapatrywań i przekonań [person=356665]Billa Gatesa[/person] - słynnego wizjonera branży technologicznej, biznesmena i filantropa. Po ustąpieniu z funkcji prezesa Microsoftu kariera [person=356665]Gatesa[/person] potoczyła się w zaskakująco niespodziewanym kierunku. Miliarder postanowił bowiem poświęcić swoje najcenniejsze zasoby, aby rozwikłać najbardziej palące problemy, z jakimi boryka się współczesny świat. Serial skrupulatnie i szczerze przedstawia losy bohatera, jego sukcesy i porażki, a także wyjątkowe pomysły na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych kwestii, do których [person=356665]Gates[/person] podchodzi z takim samym optymizmem, zaciekawieniem i zapałem, jakie cechowały go wówczas, gdy zakładał Microsoft. W serialu "W głowie Billa Gatesa" wizje tej działalności przeplatają się ze scenami z życia prywatnego oraz rozmowami z [person=356665]Billem[/person] i Melindą Gatesami, jak też z ich przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami w działalności charytatywnej i biznesowej. W ten sposób powstaje wymowny portret człowieka, który, po tym jak odmienił świat, może też zmienić sposób, w jaki postrzegają go inni.
[]

Ten składający się z trzech części dokument stanowi dogłębną analizę zapatrywań i przekonań Billa Gatesa - słynnego wizjonera branży technologicznej, biznesmena i filantropa. Po ustąpieniu z funkcji prezesa Microsoftu kariera Gatesa potoczyła się w zaskakująco niespodziewanym kierunku. Miliarder postanowił bowiem poświęcić swojeTen składający się z trzech części dokument stanowi dogłębną analizę zapatrywań i przekonań Billa Gatesa - słynnego wizjonera branży technologicznej, biznesmena i filantropa. Po ustąpieniu z funkcji prezesa Microsoftu kariera Gatesa potoczyła się w zaskakująco niespodziewanym kierunku. Miliarder postanowił bowiem poświęcić swoje najcenniejsze zasoby, aby rozwikłać najbardziej palące problemy, z jakimi boryka się współczesny świat. Serial skrupulatnie i szczerze przedstawia losy bohatera, jego sukcesy i porażki, a także wyjątkowe pomysły na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych kwestii, do których Gates podchodzi z takim samym optymizmem, zaciekawieniem i zapałem, jakie cechowały go wówczas, gdy zakładał Microsoft. W serialu "W głowie Billa Gatesa" wizje tej działalności przeplatają się ze scenami z życia prywatnego oraz rozmowami z Billem i Melindą Gatesami, jak też z ich przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami w działalności charytatywnej i biznesowej. W ten sposób powstaje wymowny portret człowieka, który, po tym jak odmienił świat, może też zmienić sposób, w jaki postrzegają go inni.

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
inne tytuły
W głowie Billa Gatesa Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajny dokument

  alFayed

  Trzy odcinki są odpowiednio uporządkowane i przedstawiają fakty z życia Billa. Dużo archiwalnych zdjęć, materiałów. Zgadzam się z zarzutami odnośnie zbyt dużej ilości treści o niuansach życia Gatesa, a zbyt małej - na przykład - specyfiki Microsoftu, czy szczegółów dotyczących programowania. Mimo to ... więcej

 • Przyjemny, angażujący dokument

  ryppcia ocenił(a) serial na 9

  Dobrze zrobiony, ciekawie się ogląda. Nie wiem, czego oczekiwali Ci, którzy narzekają na mało Microsoftu w tym dokumencie. Czy jest jakakolwiek wzmianka o Miscrosofcie w tytule, w opisie? Nie. To jest "W głowie Billa Gatesa", i o tym jest. Osobiście polecam!

  12
  • Propaganda, kłamstwo

   EndVajron ocenił(a) serial na 1

   Propaganda niczym w TVP. Ależ ten Bill Gates jest dobry.. Nie będę sie rozpisywać, ale poczytajcie jaki to on dobry jest. Tylko nie z mediów głównego nurtu.

  • Dziwne, że ani razu nie padły takie słowa jak Linux i Android

   Macan_Pacan ocenił(a) serial na 7

   Poza tym z tą Colą dietetyczną to jakiś product placement? Może ta cera Billa to od kwasu fosforowego? W sumie jak wszędzie ta Cola była to mogli ją też puścić rurami odpływowymi tego ekologicznego kibla, a akurat w tym jednym miejscu pił wodę.

  • Zawód

   FireJach ocenił(a) serial na 5

   Jeżeli ktoś liczył na coś interesującego i pouczającego, to może sobie odpuścić. Serial zawiera mnóstwo durnych faktów o życiu Billa, które nie sa nikomu potrzebne. Zmarnowany potencjał. Lepiej już przeczytać sobie jakąś książkę popularnonaukową lub bibliografię kogoś ,,mądrego'' z polecenia znajomego. Sam serial ... więcej