W garniturach (2011-2019)
W garniturach: Sezon 3 W garniturach Sezon 3, Odcinek 13
Odcinek W garniturach (2011-2019)

Rewanż

Moot Point 43m
8,5 1 462
oceny
8,5 10 1 1462
W garniturach
powrót do forum s3e13

No i związek Harv'eya (Harv'iego?) rozleciał się szybciej niż się zaczął :P

Luis będzie miał zawał, ciekawe jak to wpłynie na tą postać.

Mogli by ruszyć w końcu postać Mike'a bo niby główny bohater a stoi w miejscu.

ocenił(a) serial na 8
wloczykij_7

Louis będzie miał zawał? Nie rozumiem dlaczego Donna miałaby to tak przeżywać (są ze sobą blisko, ale w promo Donna tak przeżywała ten zawał jakby to jednak miało dotyczyć Harveya xD)

Poza tym Scottie wystąpi jeszcze w kilku odcinkach, więc w najbliższym raczej się nie rozstaną...niestety.

mmadelinee

Raczej na pewno nie Harvey - przyjrzyj się sylwetce leżącej na łóżku szpitalnym: okazały bebech i krótko ścięte, czarne włosy. Do tego Jessica mówi, że żaden klient nie może się o tym dowiedzieć (o ile mówi akurat o tym).

Harvey jest wysportowany, szczupły i raczej nie ma predyspozycji do zawału :)

ocenił(a) serial na 8
wloczykij_7

tez mi sie wydaje ze to bedzie luis.

a co do mike i pojscia do przodu, to jak widac jego postac i kariera nie moze chyba ruszyc do przodu skoro nie moze dac nawet wywiadu do gazety biedaczek

docinho

https://www.facebook.com/photo.php?v=616665858413048&set=vb.121349517944687&type =2&theater

Coś mi to wygląda na Harveya, Louis jest w 19 sekundzie, więc to nie może być on.

Isyachi

Równie dobrze to może być jakiś ich klient.

wloczykij_7

No ładnie myślałam, że to temat o 3x13, a nie już o kolejnym odcinku :/
Uważam, że 13 odcinek był wciągający. Cała sprawa ze Stemplem bardzo ciekawa i intrygująca. Mike mam wrażenie, że powrócił na dobre tory. Nie irytował mnie w tym odcinku. Oczywiście za mało Donny. Louis i Scotty hmmm sama nie wiem nie przepadam za panią, ale ich "walka" była interesująca. Osobiście kibicowałam Louisowi. Ciekawe czy panna odpuści i czy to faktycznie "wystawienie rachunku"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones