PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683108}

W imię sprawiedliwości

Karadayı
8,4 90
ocen
8,4 10 1 90
W imię sprawiedliwości
powrót do forum serialu W imię sprawiedliwości

Rewelacja

ocenił(a) serial na 10

Serial jest niesamowicie wciągający. Polecam!

ocenił(a) serial na 7
marz216

Dobry jest. Oglądam na YT z polskimi napisami. Zaczełam 4 dni temu i jutro zaczynam 10 odcinek. Fakt, że jeden trwa prawie dwie godziny nie ułatwia mi sprawy :P Ciekawa historia. Pikanterii całej intrydze dodaje fakt, że w całą sprawę zamieszana jest osoba z najbliższej rodziny, głównej bohaterki.

Ps: Czytałam wiele bzdur na temat podejścia Halita wobec Kenana w związku z tym, że gra główną rolę wpólnie z Berguzar.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

coz to za bzdury??? jakas zazdrosc?:D:D:D

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

na CDA jest i podzielili go na odcinki po 50 minut.

ocenił(a) serial na 10
marz216

Obejrzałam serial 2 razy. Najlepszy kryminał, jaki widziałam i jeden z lepszych tureckich seriali. Uroda pary głównych bohaterów, wprost powalająca.

ocenił(a) serial na 10
marz216

Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali tureckich. Świetna gra aktorska, wciągająca fabuła. Co do Halita i Beguzar, to coś było na rzeczy. Berguzar i Kenan stworzyli naprawdę świetną parę , widać było naturalną chemię. Halit, który do tej pory publicznie mówi, że Berguzar to jego ukochana żona, miłość jego życia, pewnie czuł trochę strach, bo Kenan to młodszy od niego o kilka lat przystojniak.

ocenił(a) serial na 10
mimoza_6

Na pewno najlepszy turecki serial i jedyny, który dostał moją ocenę 10/10. Ze wszystkim innym też się zgadzam z Twoim wpisem. Natomiast mnie dziwi fakt, że po tym serialu Kenan i Berguzar nie zostali razem. Tak do siebie pasowali. Najpiękniejsza para tureckich aktorów. Często miłość aktorów zaczyna się na planie i niszczy poprzedni związek. Kenan jest nieziemsko przystojny, pełen uroku osobistego. Berguzar także piękna kobieta z dużymi oczami. Może ona nie chciała rozbijać małżeństwa, bo gdy zaczęła grać w tym serialu miała już ponad 2 - letniego synka z Halitem. Może on nie chciał kontynuacji, bo mężatka. Ale naprawdę było widać wielką miłość między nimi. Musieli się trochę w sobie zakochać, inaczej te ich sceny miłosne nie byłyby takie wdzięczne. Taką chemię widać na ekranie tylko wśród zakochanych w sobie aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones