PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713390}

W potrzebie

High Maintenance
7,5 1 505
ocen
7,5 10 1 1505
W potrzebie
powrót do forum serialu W potrzebie

Polecam "otwartym", albo po prostu tym, którzy chcą się trochę wyluzować, otworzyć na nowe doznania - pozastanawiać się nad sobą i światem. Wciąga, a nawet uzależnia. Jest inteligentny, ale w bardzo lekki sposób. Historie w nim opowiedziane są naprawdę różne, dla jednych "od czapy", dla innych "odjechane". Łączy je postać Gościa, na wskroś dobrego dealera. Po każdym odcinku "coś" pozostaje, jakiś temat do rozmowy, jakaś refleksja, a może po prostu dym.
Życzę mu, aby trafił do szerszej publiczności :)

ocenił(a) serial na 9
MissFrey

Zgadzam się. Właśnie skończyłam oglądać wszystkie na Hbo Go. W sumie pierwszy raz spotykam się z serialem, gdzie to główny bohater, występuje w tle. Owszem niektóre odcinki są o nim, ale przeważnie jest gościem, który przewija się pomiędzy głównymi wątkami. Przyznaję, że jestem nim zachwycona, choć niektóre odcinki są słabe

MissFrey

dzięki za rekomendację, trafiłem przypadkiem
https://www.youtube.com/watch?v=pXilShVK0fc

MissFrey

Bardzo zgrabnie ujęte. Prostota i taki luz, płynność z jaką ukazuje się tą różnorodność życiową, zmagania, przy jednym wspólnym mianowniku koloru zielonego. Bardzo przyjemny serial, a przy okazji subtelnie dotykający często niby przyziemnych, a jakże ważnych często dla ludzi spraw. No i to podejście bohatera jako takiego obserwatora tych wszystkich różności, nie oceniającego, akceptującego z luzem, ciekawa postać w ciekawym miejscu. Duży plus za niedemonizowanie roślinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones