PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381588}

W pułapce czasu

Valérian et Laureline
7,9 1 055
ocen
7,9 10 1 1055
W pułapce czasu
powrót do forum serialu W pułapce czasu

Super

ocenił(a) serial na 10

Super jest ta kreskówka :3 Nie dowieżyłam że zrobili go w Japoni i we Francji. Myślałam że
jak w Japonii to Bohaterzy będą bardziej Jak to Ując: Bardziej Chińscy czy jakoś tak :S Że
Loureline będzie Chinką i Valerian także. Wyobrażacie sobie Valeriana i Loureline jakby byli
z Chin ?? xd

Laska2343

Widać nie orientujesz się w ogóle a anime. Sztuka anime polega na bardzo europejskich postaciach, duże oczy itp. Przeciwieństwo japońskiej urody. No i nie używaj zamiennie Chin i Japonii. To nie tyko dwa różne kraje, to odmienne kultury i zupełnie inna uroda. Łączy ich tylko to, że oczy są skośne, ale to tak, jakby pisać, że wszyscy biali wyglądają tak samo ;)

Laska2343

Japończycy to w ogóle nie rysują postaci o azjatyckich rysach (ja przynajmniej się z tym nie spotkałem), nawet jeśli akcja kreskówki dzieje się u nich, w Japonii. Chyba mają jakiś kompleks na tle rasowym czy coś...

al_jarid

Czasami rysują, zwłaszcza jeśli to jest komediowa kreskówka, wtedy postać ma po prostu kreski zamiast otwartych oczu.

ocenił(a) serial na 10
Laska2343

Jeden z najgłupszych komentarzy jaki kiedykolwiek czytałam... Co ma Japonia do Chin? Bardziej "chińscy"? Eh.. co ja tu robie wgl..

Laska2343

Sądzisz, że skoro serial ma swoje korzenie w Japonii postacie powinny być bardziej CHIŃSKIE?? Boże powiedz proszę, że pisząc to miałaś 5lat. Wtedy ten debilizm i brak pojęcia byłby w jakimś choćby niewielkim stopniu uzasadniony ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones