PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698054}

W te i nazad

Wander Over Yonder
7,3 171
ocen
7,3 10 1 171
W te i nazad
powrót do forum serialu W te i nazad

Nie będzie sezonu 3

ocenił(a) serial na 10

Niestety Disney z niewiadomych przyczyn nie chce sezonu 3. Mimo frustracji autora, który złożył projekt. w odpowiedzi na to fani zorganizowali petycje: change org
/p/walt-disney-encourage-disney-to-make-wander-over-yonder-season-3

a tu oficjalne info:
cartoonbrew
/disney/craig-mccracken-confirms-wander-over-yonder-finished-137583

ocenił(a) serial na 10
secretmoon34

sorry, że w takiej formie ale na razie nie mogę dodawać linków zewnętrznych tam koło cartonbrew jest com

secretmoon34

Najgorsze jest to, że serial zaczął się nieźle rozkręcać, a nie chcą podjąć pracy nad kolejnym sezonem D: Strasznie dobiła mnie ta cała wiadomość od Craiga... Przecież facet ma wiele pomysłów... Cóż, Disney.

ocenił(a) serial na 10
Piramidzia

Właśnie problem jest taki, że autor i ekipa chcą. Disney natomiast mówi nie i do tego nie podaje żadnych przyczyn. Co do petycji to w ciągu 3 dni zdobyła już 4,380 podpisów wiem, że są marne szanse ale nóż widelec może coś wskóra.

secretmoon34

Fani robią, co mogą, aby ci od Disneya zmienili zdanie i wznowili produkcję serialu. Podpisują petycję, zamieszczają arty, wysyłają listy i maile...Kilka kreskówek zostało przywrócone w taki sposób, może to samo uda się z ,,W tę i nazad''.

ocenił(a) serial na 9
secretmoon34

Może nie disney a netflix da radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones