PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803137}
7,0 2 679
ocen
7,0 10 1 2679
Wanderlust
powrót do forum serialu Wanderlust

idealny klimat

ocenił(a) serial na 8

Polecam serial ze względu na odważne podejście do tematu jakim jest kryzys małżeński i seks osób po 40, za dojrzałe i ciekawe postaci, niekonwencjonalne rozwiązania i świetne aktorstwo (to co wyczynia Toni Collette to dla mnie absolutne mistrzostwo!). Najbardziej jednak w tym serialu kupiła mnie magiczna atmosfera, którą udało się osiągnąć ze względu na rewelacyjny soundtruck (serio, już dawno tak przyjemnie nie ,,słuchało mi się'' żadnego serialu - jest różnorodnie i oryginalnie), a do tego piękna scenografia (na czele z domem głównej pary bohaterów - każda scena, która się w nim rozgrywa to dla mnie wizualna przyjemność).
Nie macie co robić?? Włączajcie ,,Wanderlust'' - nie pożałujecie!

mycookiemonster

Seks u osób po 40. Odważny temat ;-)

WhiteMAX

Po 40. wstyd sie przyznac, ze sie jeszcze pamieta takie rzeczy ;-)

Adilka1

Dziecko drogie poczekaj a sama się przekonasz.

Dariusz_Zarczynski

Po 40 myślisz, że ludzie seksu nie uprawiają?

Adilka1

Ja mam dobrze po 50 i uprawiam. Dlatego powtórzę: poczekaj sama się przekonasz.

Dariusz_Zarczynski

za to nie czytasz ze zrozumieniem ;-)

Adilka1

Chodzisz do szkoły dla upośledzonych intelektualnie?

Dariusz_Zarczynski

Typie, nie pogrążaj sie bardziej - po pierwsze nie rozumiesz żartów, które mają miejsce, po drugie - sam masz teksty jak przedszkolak i zachowanie dzieciaka. Nie rozumiesz żartu i tego, co ktoś pisze, a potem probujesz nieudolnie kogoś obrazić. Serio masz 50-lat? W tym wieku nie da się rady być tak głupim raczej.

Adilka1

Typie? Tak mówicie do siebie w tej szkole specjalnej? Stanowczo popracuj nad dowcipem bo póki co kiepsko to wygląda jeśli to powyżej mialo być żartem. I nie pisz p sobie "ktoś" w 3 osobie- to głupio wygląda. Żegnam dziecinko.

Dariusz_Zarczynski

Ze szkół specjalnych chyba żartowano w latach 90. Dziś to nikogo normalnego nie bawi, że ktoś ma problemy w nauce bądź jakieś neurologiczne problemy. Nie pogrążaj się dalej, proszę

Adilka1

Dziecko nie zajmuj się życiem seksualnym dorosłych i nie kpij z ludzi starszych od Ciebie. Dobranocka obejrzana? To spać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones