PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377698}

Wdowa w bieli

La Viuda de Blanco
7,6 173
oceny
7,6 10 1 173
Wdowa w bieli
powrót do forum serialu Wdowa w bieli

Dobre

ocenił(a) serial na 10

Narazie mi sie podoba:P Wciągenło mnie nawet:D Ci dwaj bliźniacy są extra:P

ocenił(a) serial na 7
tycka12

No ja ogladam sporadycznie jak mam czas...blizniacy sa ekstra;p a najlepsze jest to ze obu gra jeden maly aktor chyba Alejandro Felipe (gral malego Manuelita w Amor real)

ocenił(a) serial na 10
Agusia

No to od razu było widac ze ten sam...Identyczni... Ale ten głowny bohater piękny;d;d nie było tego widac na początku bo nie miał włosow na zel...ale teraz;;d mhmm

ocenił(a) serial na 7
tycka12

szkoda tylko ze po dwa odcinki puszczaja bo nie zawsze i nie kazdy ma czas siedziec przez 2 godz przed tv i ogladac:/ a od rana powtorek nie da rady bo do szkoly chyba ze sie zachoruje ale jak dla mnie w tym roku nawet ito nie jest mozliwe:/

ocenił(a) serial na 10
Agusia

No szkoda:P:P hehe chodze do liceum ale i tak oglądam..nawet te dwa odcinki dziennie:P hehe moze nie długo sie to zmieni ..bo to dopiero 1 rok..poczatek..wrzesien jeszcze nie ma zbyt wiele nauki;p;p nie wiem jak pozniej:(:(

ocenił(a) serial na 7
tycka12

no ja na razie tez ogladam chyba ze jest ladna pogoda to "praca" (ale przyjemna i wcale nie traktuje tego jako prace) mnie czeka;p i tez jestem w liceum tyle ze w 3 kl i w maju matury a ja pustke w glowie mam;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones