WeCrashed: Upadek start upu
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo razi mnie AKCENT glownej postaci. Czemu Leto mowi w taki sposob ??? Prawdziwy Adam Neuman tak nie mowi. Mnie to razi i odrzuca . Glowny bohater staje sie przez to malosympatyczny podczas gdy pierwowzor jest- byl bardzo charyzmatyczny i przekonujacy. Przekonal wielu rekinow biznesu by wpompowywali miliony lub miliardy w jego slaby projekt.

Rozumiem ze najprawdopodobniej tworcy chcieli pokazac ze Adam jest z innej kultury i innego kraju, ze jest emigrantem. Ale przesadzili. Mozna to bylo zrobic nie tak nachalnie. Psuje to troche film.

maciek79

póżniej już mówi normalnie. chyba właśnie chcieli pokazać że Adam był obcy z innej kultury, miał gorszy start itp. no wyszło jak wyszło...

nat222

W pierszym odcinku jest to wyjasnione jest z obcego kraju!

maciek79

Dziwisz się, a sam piszesz niczym dziadek, który uczy się języka polskiego. Brak znaków diakrytycznych, fatalna interpunkcja...Musisz popracować nieco nad poprawną pisownią, zanim zaczniesz krytykować innych w tymże temacie.

Bokciu

Co ma piernik do wiatraka! Sam używam interpunkcji sporadycznie dlaczego? Bo mam to gdzieś !

ban456

Zatem Adam mówi po angielsku jak stara babcia, bo ma to gdzieś...Jakie to proste.

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

Trochę racji w tym jest. I trochę czepiania się też.

Kwestia najważniejsza nieporuszona - jak to wpływa na kreację postaci?

maciek79

A mnie akcent Leto bardziej kojarzył się z włoskim mafioso z NY w wydaniu komediowym. Ale fakt, prawdziwy Adam wcale nie ma takiego akcentu, mówi po angielsku bardzo płynnie, prawie nie można poznać że nie urodził się w USA.

maciek79

To Jared Leto, on nie ogarnia w akcenty

Agniete

blagam te wasze komentarze swiadcza tylko o tym, ze nie wiecie jaki panuje akcent wsrod ludzi pochodzacych z izraela. Leto zagral to doskonale. Jego akcent jest dokladnie taki jaki mozna spotkac wsrod tej spolecznosci - moze troche przejaskrawiony - ale oddaje klimat. mysle ze rezyser zdecydowal sie na to nie bez powodu. najpierw proponuje zrobic research a potem krytykowac , bo naprawde sie kompromitujecie.

Kasja1008

ja wiem, ze tam jest duzo ludzi z bylego ZSRR, wiec nie rob sie takiej erudytki xD To nie zmienia faktu, ze jest slabym aktorem ;)

Agniete

*z siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones