Wednesday (2022)
Wednesday: Sezon 1 Wednesday Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Wednesday (2022)

Niezapomniany wieczór

Woe What a Night 45m
7,9 1 824
oceny
7,9 10 1 1824
Wednesday
powrót do forum s1e4

Wednesday

ocenił(a) serial na 8

Ten jej taniec był po prostu genialny. Mogę oglądać i oglądać.

ocenił(a) serial na 7
stefanniesiowski

Jedna z najlepszych scen jakie widziałam w ostatnim czasie

ocenił(a) serial na 6
Laura_N

Zgadzam się! Odtwarzałam to już z 6 razy :-) MEGA!

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
stefanniesiowski

Układ prosto z Pulp Fiction :)

ocenił(a) serial na 3
jan_kosciola

Serio?! Jest jedna różnica. Cięcia. Ona to tańczyła na moje oko z 2h i to z choreografami a Travolta takie rzeczy robić z marszu.

Bogdan_BAS

A można wiedzieć skąd taka opinia? Czyżby dlatego że Wednesday jest w Twojej ocenie be, a Pul Fiction jest łał?

jan_kosciola

Prosto z thriller, Jacksona.

jan_kosciola

Taniec to zlepek układów z różnych filmów i teledysków. Przez ułanek sekundy można dostrzec np. taniec Wednesday z serialu z lat 60tych

jan_kosciola

nie, bynajmniej nie prosto z Pulp Ficton. o czym już doskonale wiadomo do tej pory, choreografem tego tańca jest w całości sama Ortega -jako inspirację przy tworzeniu go wymieniła kolejno Boba Fosse'a i tzw. The Frug oraz taniec poprzedniej Wednesday , Lisy Loring.

isobel

Nie wiesz, jak wyglądają kulisy takich produkcji. Wynajęto choreografa, który przygotował taniec, a w wywiadach aktorka mówi, ze opracowała go sama - aby stworzyć efekt autentyzmu. Chwyt marketingowy. Tak się to robi w showbiznesie od lat.

ocenił(a) serial na 10
stefanniesiowski

TEN TANIEC JEST GENIALNY ❤️

stefanniesiowski

Jenna Ortega fajnie w drugiej części opiekunki też nieźle tańczyła

ocenił(a) serial na 9
stefanniesiowski

Zerżnięte z Pulp Fiction tylko dzieci dzid oglądające film nie znają PF

kapcik1987

znam oba. Oba sa b. dobre. Nie ma tu nic do rżniecia. 80 rocznik

ocenił(a) serial na 10
stefanniesiowski

To prawda. Genialna scena. Ci co piszą, ze ten taniec jest zerżnięty z PF są chyba ślepi. ;)

stefanniesiowski

Mnie się jednak najbardziej spodobała scena w której grała na tarasie :)

ocenił(a) serial na 7
Magnolia1993

mi też!

ocenił(a) serial na 10
stefanniesiowski

I'll dance dance dance with my hands hands hands

ocenił(a) serial na 7
Marta_Lewinska

przecież ona nawet nie tańczyła do tej piosenki

Noigel

Szorta na YT widziała pewnie, bo była taka przeróbka.

Marta_Lewinska

Dobrze myślę?

Jan_Janwk

Bardziej TikToka, na którym jest tysiące takich filmików. Jest to tzw. trend, wszyscy tańcząc w jej stylu stosują tę piosenkę, a nie oryginalną.

ocenił(a) serial na 10
Jan_Janwk

Yess, ale bardziej to młodszy brat pokazał mi TikToki z piosenką Lady Gagi

stefanniesiowski

Taniec jak taniec, nic zajebistego.

Jan_Janwk

Właśnie, nie rozumiem tego fenomenu. Na Tiktoku szał, na yt miliony wyświetleń, tutaj ludzie się zachwycają, ale czym? Nic nadzwyczajnego tam nie ma, albo może nie rozumiem.

Danielonson

dokładnie

stefanniesiowski

Aktorka nagrywając go, miała koronawirusa. Informowała o tym, że źle się czuje, ale i tak kazano jej grać.

Anna_Sandstorm

Ale co ma piernik do wiatraka? xd

stefanniesiowski

Fred Flinston dawał lekcje :)

ocenił(a) serial na 6
stefanniesiowski

Imo zasługa montażu, sam taniec ok, ale bez szału, bardzo chaotyczny,

stefanniesiowski

naprawdę? o bosze cudownie!! xD

ocenił(a) serial na 7
stefanniesiowski

Ja zdecydowanie naleze do osob, ktore nie rozumieja fenomenu tego tanca. Ot, taniec. Czemu mialby byc wyjatkowy?

stefanniesiowski

Nie taniec a dobrze dobrana muzyka, do tego dobre ujecia z kamery. Nagraj to samo z inną muzyka, stojąc z kamerą naprzeciwko dziewczyny i nie zobaczysz nic specjalnego a wręcz odwroklaskacz. Dobre tance sa w innych filmach albo szkolach tanca, tu dziewczyna sie wyglupia, robi ruchy rozne nie polaczone ruchy i swiat szaleje. Tak siecwyglupialismy maja jilka lat by zwrocic uwage rodziców. Nazywalismy to taniec wariata. A rodzice kazali sie uspokoic i nie robic z siebie debila z nieskoordynowanymi ruchami. Dzis takie cos z odpowoednia otoczka to viral, tak, tanczcie tak w klubach. Lol. Tak mało potrzeba w dzisiejszych czasach by klaskac.

amberangelic

To świadczy tylko o dziwacznych czasach w których żyjemy. Dziewczyna się wygłupia tak jak mówisz, i cały internet od miesiąca nie mówi o niczym innym tylko o 30 sekundowym tańcu XD. Przepraszam, ale dam lewe oko, że popularność tego serialu napędzają 13 latki, dla których Jenna Ortega (oraz jej rola Wensday), jest czymś na wzór pięknej wyalienowanej, i dziwnej dziewczyny, z która poniekąd chcą się utożsamiać. Nie ma w tym nic złego, ale dajcie żyć ocena 7,7 to gruba przesada. Ot taka baja.

Qerty

Nie wierzę, ze ona sama to wymyśliła. Pod publikę robione. Z covidem tez nie wierzę.

ocenił(a) serial na 8
amberangelic

Czemu nie wierzysz? xD Po co miałby ktoś kłamać na temat tego, ze kręciła scene jak miała covid?

ocenił(a) serial na 10
amberangelic

Sama tego nie wymyśliła. Inspirowała się tańcem z ,,Rodziny Addamsów" i jeszcze z jakiegoś innego filmu

amberangelic

Dokładnie, taniec połamaniec już w przedszkolu dzieci tańczą.

ocenił(a) serial na 7
stefanniesiowski

Chyba ktoś nie widział Intro do Peacemakera.

ocenił(a) serial na 9
stefanniesiowski

Większość krytykuje a ciekawe, które z was złamaski i złamasy by powtórzyło taniec Wednesday hahaha....

stefanniesiowski

w koncu człowiek dorasta i przestaje sie podniecać byle czym. polecam!

ocenił(a) serial na 7
Omnikoron

Przepraszam bardzo ale co w tym tańcu było genialnego ? Twój komentarz ma najwiecej lajków a moim zdaniem jest z dooopy bo nawet nie uzasadniłeś /aś dlaczego . Czyli jak by nie patrzeć taniec i Twój komentarz są beznadziejne ale ludzie się jarają xD

mikula1991

Ale to chyba nie do mnie było ;)

ocenił(a) serial na 7
mikula1991

Zgadza się , to było do autora wpisu

stefanniesiowski

Do wszystkich, ktorzy nie widzą nic szczególnego w tym tańcu - stan przed lustrem i spróbuj powtórzyc chociaż 2 sekundy tak, jak tańczy to Ortega. Na necie są tysiące naśladowców - pokaż mi choć jedną osobę, która się przynajmniej zbliżyła do oryginału.

stefanniesiowski

Ale już się nie zes***cie tym tańcem. Nie ma startu to tańca z czołówki Pacemakera.

ocenił(a) serial na 9
stefanniesiowski

Taniec przereklamowany. Jak ktoś tam napisał chaotyczny.

ocenił(a) serial na 7
stefanniesiowski

Lubię ten serial ale fenomenu tego tańca nie rozumiem, pewnie po prostu się nie znam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones