Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013-2021)
Wentworth. Więzienie dla kobiet: Sezon 8 Wentworth. Więzienie dla kobiet sezon 8, odcinek 1

Resurrection

8,1 29
ocen
8,1 10 1 29
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum s8e1

Przypomnijcie mi?

ocenił(a) serial na 9

jak oni zamierzają wytłumaczyć wyjście Ferguson z grobu, usadowienie (w tymże grobie) innej bardzo podobnej kobiety, i ogólnie powrót tej postaci do świata żywych...

Pierwszy odcinek dosyć ostry, chociaż trochę męczące przeskakiwanie scen, tak jakby za dużo chcieli upchnąć wątków w jednym odcinku, sprawa tej Marie, i jej martwego syna już mnie nuży

mitrus80

też się zastanawiam... Stawiam, że ktoś wykopał Ferguson i jej teraz pomaga, musi mieć jakieś kontakty, w końcu ma lewe papiery.

no hehe to było mocne jak Allie odcięła tej nowej palucha :P Wiedziałam, że to zrobi.

ocenił(a) serial na 9
Paula_TV

ciekawe czy przyszywać będą ;-) ta nowa nie wygląda na taką co się przejmie brakiem 1 palca, ale Novak se chyba grób kopie...

Paula_TV

tylko ciekawe kto by pomagał Ferguson, bo z tego co pamiętam ona już nic nie miała i straciła wszelkie "kontakty"...

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

wyjaśnione w 4 odcinku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones